“Nagyon szeretjük”

Kisduna Etterem Es Panzio
Értékelés időpontja: 2017. október 18.

Nyáron szinte minden hétvégén vagy hétköznap itt vacsoráztunk. Igazi kockás abroszos étterem a Kis-Duna partján, dunai panorámával. Az ételek bőségesek, rengeteg a választék, nagyon korrekt árakon. A kiszolgálással se volt soha probléma, gyorsak és segítő készek a lányok. Én mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Eildiko19

Értékelés időpontja: 2017. május 23.

Kellemes hely bőséges svédasztalos ebédelési lehetőség. Jóízű ételek, bőséges választék. Előzékeny kiszolgálás. Ajánlani tudom mindenkinek. Asztalfoglalás ajánlatos.

Köszönet neki: hittig95
Értékelés időpontja: 2016. május 11. mobiltelefonon
Google-fordítás

Értékelés időpontja: 2015. július 21.

Értékelés időpontja: 2015. július 29. mobiltelefonon
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Kisduna Etterem Es Panzio ugyancsak megtekintették

Szigetszentmiklós, Pest megye

Járt már itt: Kisduna Etterem Es Panzio? Ossza meg benyomásait!