Mai nyitvatartás: 10:00 - 18:00
Szép környezet

Kellemes kirándulóhely, szép környezet. Csend és nyugalom. Jó időtöltés a Bükk panorámájában... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. november 1.
TundeV11
Hétvégi program

Nagyon szép környezet tárul elénk akár felfelé, akár lefelé utazunk. ( Nekem a lefelé jobban... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. április 23.
henczn
mobiltelefonon
Mind a(z) 60 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

Nem számítottunk rá, amikor elindultunk Egerszalókról, hogy itt tènyleg igazán tél lesz. De szuper volt! A libegő isteni, OLCSÓ, a fenti kis erdei büfè pompás, az oxigén sétaút még nyakig érő hóban is isteni.
Nem bántuk meg!

A program dátuma: 2018. február
1  Köszönet neki: Kissvirag04
Értékelés időpontja: 2017. november 9.

Kellemes novemberi időben libegőztünk egyet. Kb. 15 perc alatt ért fel a libegő. Sajnos odafenn sok minden nincs, túrázni lehet. A Kilátót pedig nem találtuk meg, mert szerintem nem volt jól kitáblázva. Visszaérve megnéztük a térképen, a túristaházzal szembeni úton kell haladni. Kellemes szórakozás a friss levegőn.

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: 1utazo2015
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 15. mobiltelefonon

Egy gyönyörű környezetbe végig suhanon kb fel órás ut , amelyet a környezetet szerető emberek élvezhetnek leginkább az erdő melyen a sok csoda fa között. Mindnekinek csak ajánlani tudom egy menetet mindenképpen megér ☺️

A program dátuma: 2017. szeptember
Köszönet neki: csfanni
Értékelés időpontja: 2017. június 18.

Csodálatos a lombkoronaszint magasságában libegni nagyjából 20 percig fel, majd le a hegyről. Új, majdnem teljesen hangtalan szerkezet, kényelmes ülésekkel. A biciklivel érkezőknek minden második kocsin található egy kerékpár tartó, ennek segítségével fel tudják vinni a kerékpárt is. Van egy büfé a hegytetőn, ahol a kis mérete ellenére nagyon széles választékkal várják a kávézni, nassolni vagy felfrissülni vágyó vendégeket. Felfele csupán szuper az élmény, lefele viszont lenyűgöző az elénk táruló látvány miatt. Több mint 1000 méter a táv, nagyjából 2x20 perc a retúr utazás időtartama és közel 300 méteres szintemelkedés van. Mindenkinek bátran ajánlom, ha azon a környéken jár! ;)

A program dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: MAMmedi13
Értékelés időpontja: 2017. május 17.

A libegő megközelítése a Szinva-patakkal párhuzamosan, egy rossz földúton lehetséges. Van parkoló ( elég nagy ), így bátran mehetsz oda. A libegőt nem rég üzemelték be, ezért a jegyvásárlás még nem megy zökkenőmentesen. A libegő szép, új, de menet közben csak azt látod, hogy fa-fa-fa. Visszafele is ezt látod. Fenn van egy kis büfé és nem messze egy játszótér. Én nem próbáltam ki egyiket sem. Szóval lehet, hogy jó ötlet volt, de nem az igazi!

A program dátuma: 2017. május
2  Köszönet neki: Discover682973