“Vasárnapi ebéd”
Tomyum Thai Étterem értékelése

Tomyum Thai Étterem
Leírás: Szeretnénk, ha a thai filozófiát, tradíciókat és életérzést minél szélesebb körben megismerhetnék a Magyarországon élők és a hazánkba látogató külföldiek, ezért a két budapesti Tom Yum étterem mellett (Andrássy út és Soroksári út) ezúttal szeretett lakóhelyünkre, Budakeszire is elhozunk egy szelet Thaiföldet.
Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Nem először voltunk az étterembem, bár nem olyan régen nyitott. Örömteli kezdeményezés, hogy túlléptek a szokásos vidéki étteremopciókon és merészebbre vették a figurát.
Az ételek finomak voltak, az adagok bőségesek. A kiszolgálás barátságos, de nem túl tolakodó. A berendezés érdekes keveréke a modernnek és a keleti stílusnak, de egyelőre még nem teljes az összhang. Úgy éreztem, hogy mintha nem lenne még teljesen belakva. Gondolom, hogy idővel és még néhány jól megválasztott kiegészítővel barátságosabb lesz a belső. Összességében csak ajánlani tudom, főként azoknak akiknél a kiváncsiság a keleti ízek iránt nem áll meg a kínai gyorskajánál.

1  Köszönet neki: Paradise758160

Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Nem az én izlésem a berendezés,nem is sikerült jó hangulatú helyet varázsolni. A kiszolgálás kedves,az étlap ötletes,az ételek is finomak és menő a csillámos wc ajtó:)

2  Köszönet neki: 426vill_k
Értékelés időpontja: 2018. január 29.

A belsőépítészek kitettek magukért. Az ételek nekem általában ízlettek, és a mennyiség is elegendő volt. A desszert kókusztejes banán azonban nagyon nem ízlett, de ez lehet, hogy az én hibám, mert nem meleg desszertre számítottam, hanem hideget vártam volna. És csak egy pincér volt a teljes étteremre, ami nem volt elég.

Köszönet neki: keszegh
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Az étterem nagyon modern és puccos, az árak ezért az egekben járnak.
De a lényeg, hogy aki járt már jó thai étteremben az erre nem fogja azt mondani.
Az ételek ehetőek de nem jellegzetes izvilág.

1  Köszönet neki: RolandP1283
Értékelés időpontja: 2017. november 29. mobiltelefonon

Végre egy lelkes kezdeményezés az Ázsiai konyhában Budapesten kívül!:) Nagyon hiányzott már szerintem sokaknak...
Kar hogy az Andrassy uti batyot nem sikerult kisocsinek túlszárnyalnia. Hiányoznak azok az ízek az ételekből amitől autentikusnak lehetne nevezhető. Azok a fűszerek, ízesítők, gyökerekek es ki tudja ami miatt a thai konyha méltán a világ egyik legjobbja. Úgy tűnik ez a hely ezeket a magassagait nem akarja megmutatni, igyekszik egy mindenki szamara elfogadható, a fő ízekben domináló konyhát vinni ahol semmi meglepetés nem érhet bennünket. Egy kivételével: a kiszolgálás rendkívül figyelmes volt. Jó ilyennel talalkozni.
A közelben lakom úgyhogy leszek még vendégük csak sajnálom hogy egy picit sem éreztem magam Bangkokban...

2  Köszönet neki: gy_rgyk2016

A következőt megtekintő utazók: Tomyum Thai Étterem ugyancsak megtekintették

Budakeszi, Pest megye
Budakeszi, Pest megye

Járt már itt: Tomyum Thai Étterem? Ossza meg benyomásait!