“Névnapi ebéd”
Mi a Ko értékelése

Mi a Ko
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Nem előszőr jártam a helyen.Azt kell,hogy mondjam mind az ételekről mind a szervízről:Kiváló és a belső megjelenés zene úgy szintén.Ötös a hely!

Köszönet neki: Uszki

Értékelés időpontja: 2018. február 3. mobiltelefonon

Nagyon finom vacsora, a legmegfelelobb borokkal es nagyon jo kiszolgalassal. Autentikus, aranyos hely. Igazan otthonos.

Köszönet neki: Biroben
Értékelés időpontja: 2018. január 9.

Kellemes hangulatú, stílusos étterem, minőségi ételekkel.
Visszatérő vendégként, ismételten finomat ettünk és jól éreztük magunkat.

1  Köszönet neki: szucsistvan71
MarvanyiKati, a Mi a Ko alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 12.

Kedves István!

Köszönjük értékelését!

Értékelés időpontja: 2017. december 22.

Rendszeresen jarunk Trombitasek ettermebe es sosem csalodtunk. Kivalo alapanyagokbol hibatlan etelkoltemenyeket varazsolnak az asztalunkra minden alkalommal.

1  Köszönet neki: juliadL5064ZK
Értékelés időpontja: 2017. november 9. mobiltelefonon

Október végén látogattunk el Koveskalra, betértünk ebédelni, és nem csalódtunk. Kedves kiszolgálás, kellemes ízek, otthonos hangulatú berendezés. Csak ajánlani tudom.

1  Köszönet neki: Reviewmaniac83

A következőt megtekintő utazók: Mi a Ko ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mi a Ko? Ossza meg benyomásait!