“Fantasztikus ételek”
Mi a Ko értékelése

Mi a Ko
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9. mobiltelefonon

Nagyon finom ételek, a borokról nem is beszélve. A felszolgálók nagyon kedvesek voltak, és látszott hogy értik a dolgukat.

Köszönet neki: Emese N

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 20. mobiltelefonon

Isteni finom ételek, kedves kiszolgálás! Szívből jövő vendéglàtás ! Mindig van napi ajànlat is ha valaki nem találna az étlapról.

Köszönet neki: szabinas2016
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 17.

Többet vártam a helytől, az alapján, hogy kb mindig rengeteg autó áll előtte (és az utasok is az egységbe térnek be:))...

- a kiszolgálás nagyon lassú + papírra irogatnak ill. megjegyezni próbálnak
- a bor kínálat abszolút nem tükrözi a hely rangját (és itt nem arra gondolok, hogy legyen Dúzsi rozé és nem is a szortimentben jelenlévő 2 kis borászatot teszem szóvá). De az is lehet, hogy csak nem kaptunk borlapot, pedig palack borok iránt érdeklődtünk és fogyasztottunk.
- ugyanaz a leveses és a desszert edény :(
- Vörösboros marhapofát, házi burgonyafánkkal ettem. A zöldségek voltak a legfinomabbak, aztán szósz, majd a fánk és végül a hús. Kis só, bors segített rajta, de semmi extra...
- fél8-nál később nem lehet asztalt foglalni (akkor mi még nem, ők már tudták, hogy úszni fognak), mert csak 9-ig van nyitva a hely
- indokolatlanúl drága (bár szűrőnek persze jó)

1  Köszönet neki: Krisz G
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 11. mobiltelefonon

45 perc alatt se sikerült megkapnunk az ételeket. Szerettünk volna infót, h mikor lesz ebédünk, 10 percbe tellett a válasz... mondtuk, h kérnénk valami előételt a gyerekeknek, mert éhesek, de nem értették a problémát. Azt ígérték két perc és hozzák a főetelt, de az is több, 10 perce volt, így lassan egy órája ülünk itt és várunk......
Az ételek finomak voltak, de egy részük nem volt meleg. Az árakhoz képest kicsi adagok.

Köszönet neki: lisbethsalander2018
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 7.

Köveskál és a Káli-medence hangulata magával ragadó, mindezt egy szuper ebédde érdemes tetézni az étteremben. Maga a megtestesült vidéki nyugalom, nagyon szeretem.

Köszönet neki: 300be_tab

A következőt megtekintő utazók: Mi a Ko ugyancsak megtekintették

Köveskál, Veszprém megye

Járt már itt: Mi a Ko? Ossza meg benyomásait!