“Etyek Újhegy”
Dvorak Pince értékelése

Dvorak Pince
2. helyezett 4 Éttermek közül Etyeken
Leírás: Családbarát családi vendégudvar. Állatismerkedő, falusi vendéglátás házias ételekkel, italokkal. Házi füstölt termékek és lekvárok vására.
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

A legjobb hely Etyeken. Kár, hogy nem itt töltöttük az egész napot. A legfinomabb pacal, a legkedvesebb kiszolgálas. Ezer csillagot adnék. Köszönjük szépen! ♡

Köszönet neki: gyoresz84
Wander586494, a Dvorak Pince alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 3 héttel ezelőtt

Nagyon szépen köszönjük! Ami késik, nem múlik! Etyek, a Gasztrosétány és a Dvorák Vendégudvar mindig szeretettel várja Vendégeit!

A Tripadvisor dobta fel, és odaérkezve először kicsit megszeppentünk. A megjelenés fapadosnak tűnik; de éppen ez adja a dolog varázsát. Aki high end fancy éttermekhez szokott, és ilyet is keres, az ne ide jöjjön. De aki úgy érzi, jó lenne megkóstolni gyerekkorunk ízeit, a nagymama asztalán megszokott mennyiségben és a barátoknál tett látogatás légkörében, annak itt a helye.
Egyféle levest kínálnak - amikor mi voltunk, éppen egy tárkonyos ragulevest - amit tálban tesznek elénk, szerintem négy embernek elég lenne. Utána egyikünk pörköltet eszik, másikunk rántotthúst, ipari mennyiségű kovászos uborkával, amit - hoppá, meglepi - nem is számolnak fel külön. Jár a kajához, mondják utána. Palacsinta, mesés szilvalekvárral, kávé - kotyogósból! - és az egészhez fröccs, meg szóda - ez utóbbi is "jár", mondják az elszámolásnál.
Mintha valami népmeséből került volna elénk ez az egész.
És az egészen még az sem ront semmit, hogy egyebekben - pl a wc - a hely igencsak fapados. Valamit valamiért - nekem nagyon megérte.

Köszönet neki: _wxy
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 16. mobiltelefonon

Éhesek voltunk és a tripadvisor ajánlása alapján kerestük meg. Egy kis kavarodás közepébe csöppentünk, a tulajdonosok ismerösei ümnepeltek születésnapot. Ennek ellenére kedvesen és gyorsan szolgáltak ki minket. Az ételek finomak, bőségesek voltak. Csak ajánlani tudom, aki egyszerű de első osztályú ételre vágyik.

Köszönet neki: boszamihaly
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás,ízletes, hatalmas adag ételek. Nem maradtunk éhesek. A szörpök is isteniek voltak. Hangulatos,panorámás fedett terasz.

Köszönet neki: Destination801733
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 16. mobiltelefonon

Minden évben háromszor ellátogatunk Etyekre, és minden alkalommal rájövünk, hogy a legeslegjobb ételeket és a legkedvesebb vendéglátást egyedül ezen a helyen szolgáltatják!
Gyermekbarát , kutyabarát, emberbarát

Köszönet neki: Cserikata

A következőt megtekintő utazók: Dvorak Pince ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Dvorak Pince? Ossza meg benyomásait!