“Finom, magyaros ételek autentikus környezetben”
Rókusfalvy Fogadó értékelése

Rókusfalvy Fogadó
1. helyezett 5 Éttermek közül Etyeken
Értékelés időpontja: 2018. július 14.

Nagyon hangulatos étterem kerthelyiséggel. Az ételek egyszerre követik a hagyományos magyar konyhát és a modern gasztronómiát.

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: Pioneer731697

Értékelés időpontja: 2018. június 17. mobiltelefonon

Régen sokat jártunk ide,nagyon szerettük,de néhány éve sokat romlott a színvonal,több alkalommal is csalódottan távoztunk. Most a véletlen hozott erre minket,elvárások nélkül ültünk be és nagyon kellemesen csalódtunk. Isteni finom ebédet kaptunk,a kávé kivételével minden hibátlan volt. Nagyon örülünk,hogy ismét érdemes erre a hangolatos teraszra beülni :)

A látogatás dátuma: 2018. június
1  Köszönet neki: 426vill_k
Értékelés időpontja: 2018. június 7. mobiltelefonon

Asztalt fogaltam estére, mert fontos családi eseményünk volt, amit méltóképpen meg kellett ünnepelni. Nem először jártunk itt, a hely remek és számunkra nagy előnye, hogy 400 m-re lakunk. Így mindkettőnknek belefért a pezsgő is, a bor is. Az ételt tényleg váratlanul gyorsan szervírozzák, még úgy is, hogy egy rendezvény lefoglalta a személyzetet. Kicsit feledésbe is merültünk, de a rendelés után nagyon hamar készen volt minden. És ez szerencsére nem jelentette azt, hogy összedobták volna. Ízléses tálalás, korrekt ízek, picit húzós áron. Utóbbi miatt nem leszünk gyakoribb vendégek, de ha jön a fontos esemény, akkor mi újra megyünk. Köszönjük!

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: 2twins68
Értékelés időpontja: 2018. május 27. mobiltelefonon

Foglalni mindenképpen szükséges! A kerthelyiség nagyon hangulatos, a választék éppen elegendő. A szarvaspörkölt és a lecsós tarja kiváló választás volt, bősegesnek is ígérkezett. A szezonális eper mousse is nagyon finom volt, az aranygaluskában semmi extra, de minden összességében nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors és kedves, “előétel” gyanánt kínáltak házi májast baguettel, nagyon ízetes volt az is.
A hely miliője csendes, felsőközéposztálybeli és felsőosztálbeli közönséggel. Kellemes ebédet töltöttünk el, bár a hangulat lehetett volna kevesbé feszes és inkább laza.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: SzeberenyiM
Értékelés időpontja: 2018. április 16. mobiltelefonon

A tavaszi piknik alatt ültünk k be egy késői ebédre. A tömegben is megoldották, h a társaság egy asztalnál üljön. A rendelés viszonylag gyorsan megkaptuk. Mindegyik tányér gusztusos és finom. A pisztránglazacot kóstoltam - nekem újdonság- ízletesebb és pont eléggé megsütve kaptam.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: Cruiser722293

A következőt megtekintő utazók: Rókusfalvy Fogadó ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Rókusfalvy Fogadó? Ossza meg benyomásait!