“Minden ízében felfrissülés egy hosszú nap után”
Sonkamester Kft. értékelése

Sonkamester Kft.
3. helyezett 4 Éttermek közül Etyeken
Leírás: Long-ripened hungarian ham from Etyek's Gastro walkway!
Leírás: Long-ripened hungarian ham from Etyek's Gastro walkway!
Értékelés időpontja: 2018. július 8. mobiltelefonon

Finom ételek friss alapanyagokból szépségesen tálalva. A kiszolgálás segítőkész és kedves volt. Biztosan visszatérünk még. :)

Köszönet neki: Camper731045

Értékelés időpontja: 2018. június 3.

Már ebéd után mentünk és eredetileg csak elvitelre terveztük a sonkavásárlást. Ehhez képest végül csak kértünk bort és limonádét és egy egyszemélyes sonkatálat. Olyan bőséges volt és annyira finom, hogy mindeninek csak ajánlani tudom.

1  Köszönet neki: ViragM_6722
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Gyerekekkel érkeztünk hozzájuk! Isteni sonkákat ettünk. A tejfölös házi kenyér sonkával világbajnok!

Köszönet neki: Dream721216
Értékelés időpontja: 2018. január 13.

Ma egy rendezvény volt “ Rántott Jazz “amire elvileg készültek !
Megérkezésekor elég sokan voltak , de a foglalt asztalunk megvolt rendben.
A felszolgáló 15 perc után felvette a rendelést . Két adag borjú bécsi burgonyapűrével és egy “bőség tál két személyre” várakozás következett. Az utánunk érkezett másik asztalhoz ahol a flelszolgaló ismerősei voltak 35 perc után megérkezett a rendelés .
Egy óra után érdeklődtünk ,hogy hogy áll a rendelés. Sajnos még negyed órába telt. Megérkezett a “bőségtál” a felszolgáló közölte , hogy az egyik borjú. bécsi szinten a tálon van , mindjárt hozza a másik adagot és a krumplipűret is. Eltelt negyed óra megint mikor is rákérdeztünk a többi ételre hisz együtt szerettünk volna enni. A felszolgáló közölte hogy lemaradt és nem soká hozza . Megint eltelt 20 perc mikor kihozta a másik borjubécsit állítólag két adag pűrével azzal hogy majd arról egyen a másik vendég is.
Az ételekről ! Sajnos rögtön látható volt hogy nem Szakács készítette! Igénytelen rendezetlen álapotú tálak. Egy kifőzdében igényesebbek ! A borjúbécsi kritikán aluli ! Három darab kb. 3-4 cm nagyságú hús, talán Nugetsnek felelt meg.
A bőségtálon négy fajta meghatározatlan fajtajű rántott húsok amelyből egy Kunkori Porc darab panírban volt a csúcs ,amely mint bőrke tagját átlag volt . A többit a felszolgáló kérésünkre sem tudta megmondani . A végső döntésünk az volt , hogy feladjuk ! Szóltunk a felszolgáló ak hogy beszélnénk a szakácsal hogy képzelte az egészet. A Szakács a szomszéd épületben volt egy rendezvenysátorból nyíló helységben . A Macska az ételek pulton sétált ! Mint kiderült a kész ételeket az utcán keresztűl viszik be az esőben az étterem részbe. A HACCP semmilyen formában nem volt betartva ,sőt elképzehetőnek tartom hog melegkonyhás engedély sem volt. A Szakács előkerült mint kiderült a tulaj volt. A válasz Cinikusan a felvetésünkre a felszolgáló a hibás miért nem kaparta szét a pűrét. Amúgy ha nem tetszik nem kell fizetni, ő nem ebből él! Ezek után nem tehettünk más mint ott hagytuk a présházat .
Javaslatom borozó ak lehet hogy jó lehet , de minden másra a szakember hiánya miatt alkalmatlan!!! És megjegyezném, hogy ilyen vállalkozásnak nem ítéltem meg volna 37 millió forint uniós pálázati támogatást!

5  Köszönet neki: Inter27
Amarillaas, a Sonkamester Kft. alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. január 19.

Köszönjük a véleményt, szerencsére csak Önök voltak rossz véleménnyel a 2 napos eseményből.

Értjük, hogy nem voltak megelégedve, de egy ilyen oldalon olyan hazugságokkal próbálkozni, mint hogy nincs engedélyünk és nem felelünk meg a haccp szabályainak, illetve lehetnénk borozó... nem fogjuk bizonygatni az ellenkezőjét, illetve a 15 éves tapasztalatot.

A tulajdonos sem volt cinikus, csak mosollyal próbálta nyugtatni a hangulatot.

Sajnáljuk a rossz élményt, de a mocskolódást még inkább.

Üdv,
Árpás Amarilla
Ügyvezető

Értékelés időpontja: 2018. január 13. mobiltelefonon

1 óra 15 perccel a rendelés leadása után megkaptuk a rendelésunk felet, majd egy 10percig felénk se néztek, mire megkérdeztük, hogy a másik fele?! (Egy bosegtal érkezett, amire az én bécsi szeletemet rátaláltak, de a kötetem az lemaradt) “Mindjárt hozom” nos azt elfelejtettek! Ígérték a szakácsot, de nem érkezett. Majd kijött egy tányéron édesanyám bécsi szelete, és hozza a köret. Amikor rákérdeztem az én koretemre, közöltek, hogy ott van édesanyám tanyerjan! Erre végképp betelt a pohár, és átmentünk a konyhába, mivel az ételeket a konyhából az utcán az esőben hoztak at az étterembe. (Vajon az ÁNTSZ mit szól hozza?) nos ott a polcok között kiugrott a pultra egy cica.. itt már örültem, hogy nem ettem még.. utána előjött a tulajdonos, aki kaján vigyorral hallgatta a panaszunkat, majd közölte, hogy jó akkor ingyen ettünk. Semmi elnézést, vagy sajnálom, egyszerűen ki röhögött minket. Ekkor fogtuk magunkat, és eljöttünk, természetesen az ingyen ebedbol nem kertünk. (Két kisgyerekkel, másfél óra várakozás után, farkas éhesen) köszönjük Sonkamester!

7  Köszönet neki: mrs_hamvai

A következőt megtekintő utazók: Sonkamester Kft. ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Sonkamester Kft.? Ossza meg benyomásait!