Értékelés időpontja: 2017. április 26. mobiltelefonon

Rendszeresen veszek részt 2-4 napos tanfolyamokon, melyeket ebbe a hotelbe szerveznek. A hotel elhelyezkedése megfelelő, parkolóhely is van bőven, de tömegközlekedéssel nem annyira egyszerű a megközelítése. A tárgyalók kialakítása és felszereltségük jó. Az ebédkor felszolgált ételek ízletesek, az adagok megfelelőek. Amit negatívumként jegyeznék meg az a kávé árszínvonala. 825 forint egy eszpresszó, ami azért is túlzás, mert a kávézás hazájában: Olaszországban 0,8-1,5 euróért bárhol kap az ember egy kávét. Az egyéb árakat nem ismerem. Alapvetően a szálloda kiváló az átszálló vagy korán induló, későn érkező utasok részére.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
1  Köszönet neki: Zsuzsi S
Értékelés időpontja: 2016. július 3. mobiltelefonon

Véleményem szerint a célnak teljesen megfelő szálloda. A 4 csillag is rendben van. Mi családi szobát kértünk, 2 légterű szobát kaptunk. Tiszta, rendezett, a fürdő szintén tiszta és jól felszerelt.
A ímával kicsit megküzdöttünk, de szerencsénkre a lehülés engedte, hogy nyitott ablaknál aludjunk.
Reggeli bő és választékos. A személyzet készséges.
Mi meg voltunk elégedve.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. július
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: manyifamily
Értékelés időpontja: 2016. május 12.

Először szálltam meg ebben a hotelben. Leginkább a reptér közelsége és a transzfer szolgáltatás miatt vettem igénybe a lehetőséget. Nagyon tetszett az alkalmazottak, főképp a recepció segítőkészsége, felkészültsége. Bátran ajánlom mindenkinek akár egy éjszakára, vagy több napos pihenésre egyaránt. A jövőben mindenképp itt fogok megszállni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. május
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
2  Köszönet neki: matyopapa
Értékelés időpontja: 2015. december 8. mobiltelefonon

Közel a reptérhez, egy csendes urcában található a hotel. Persze azért gyalogosan nem közeli, csak autóval, taxival, shuttle-bus-al. Parkolóhely van bőven. Tiszta, megfelelő, a wifi működik jól. Üzlet találkozóra, megbeszélésre találták ki. Tökéltes reá, semmi több. A konyha becsületes, ehetők az ételek. Nyaralásra ne válasszak, de az előzőleg felsorolt célokra bátran. Nem lesz luxus, se gasztro csúcs, emléke sem marad. De rossz emlék, vagy kifogás se.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. december
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: 792gyulag
Értékelés időpontja: 2015. február 28.

Meg kell valljam először a transzfer miatt választottam ezt a hotelt, azóta háromszor jártam már itt! Nagyon szép, kellemes környezet, rendkívül barátságos, segítőkész alkalmazottakkal, kiváló chef-fel, mixerrel! Ajánlom mindenkinek akár csak átutazóban, vagy több napra is! :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. január
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott