Értékelés időpontja: 2017. április 26. mobiltelefonon

Rendszeresen veszek részt 2-4 napos tanfolyamokon, melyeket ebbe a hotelbe szerveznek. A hotel elhelyezkedése megfelelő, parkolóhely is van bőven, de tömegközlekedéssel nem annyira egyszerű a megközelítése. A tárgyalók kialakítása és felszereltségük jó. Az ebédkor felszolgált ételek ízletesek, az adagok megfelelőek. Amit negatívumként jegyeznék meg az a kávé árszínvonala. 825 forint egy eszpresszó, ami azért is túlzás, mert a kávézás hazájában: Olaszországban 0,8-1,5 euróért bárhol kap az ember egy kávét. Az egyéb árakat nem ismerem. Alapvetően a szálloda kiváló az átszálló vagy korán induló, későn érkező utasok részére.

Ott-tartózkodás: 2017. április, utazás jellege: üzleti
1  Köszönet neki: Zsuzsi S
Értékelés időpontja: 2016. július 3. mobiltelefonon

Véleményem szerint a célnak teljesen megfelő szálloda. A 4 csillag is rendben van. Mi családi szobát kértünk, 2 légterű szobát kaptunk. Tiszta, rendezett, a fürdő szintén tiszta és jól felszerelt.
A ímával kicsit megküzdöttünk, de szerencsénkre a lehülés engedte, hogy nyitott ablaknál aludjunk.
Reggeli bő és választékos. A személyzet készséges.
Mi meg voltunk elégedve.

Ott-tartózkodás: 2016. július, utazás jellege: családi
Köszönet neki: manyifamily
Értékelés időpontja: 2016. május 12.

Először szálltam meg ebben a hotelben. Leginkább a reptér közelsége és a transzfer szolgáltatás miatt vettem igénybe a lehetőséget. Nagyon tetszett az alkalmazottak, főképp a recepció segítőkészsége, felkészültsége. Bátran ajánlom mindenkinek akár egy éjszakára, vagy több napos pihenésre egyaránt. A jövőben mindenképp itt fogok megszállni.

• Ott-tartózkodás: 2016. május, utazás jellege: üzleti
2  Köszönet neki: matyopapa
Értékelés időpontja: 2015. december 8. mobiltelefonon

Közel a reptérhez, egy csendes urcában található a hotel. Persze azért gyalogosan nem közeli, csak autóval, taxival, shuttle-bus-al. Parkolóhely van bőven. Tiszta, megfelelő, a wifi működik jól. Üzlet találkozóra, megbeszélésre találták ki. Tökéltes reá, semmi több. A konyha becsületes, ehetők az ételek. Nyaralásra ne válasszak, de az előzőleg felsorolt célokra bátran. Nem lesz luxus, se gasztro csúcs, emléke sem marad. De rossz emlék, vagy kifogás se.

Ott-tartózkodás: 2015. december, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: 792gyulag
Értékelés időpontja: 2015. február 28.

Meg kell valljam először a transzfer miatt választottam ezt a hotelt, azóta háromszor jártam már itt! Nagyon szép, kellemes környezet, rendkívül barátságos, segítőkész alkalmazottakkal, kiváló chef-fel, mixerrel! Ajánlom mindenkinek akár csak átutazóban, vagy több napra is! :)

• Ott-tartózkodás: 2015. január, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: CristinaLens