Értékelés időpontja: 2017. március 22.

Rendkívül kedves,segítőkész személyzet,tiszta modern szobák,wellness részleg fantasztikus,csendes minden igényt kielégítő hely!Ajánlom mindenkinek,mi sem bizonyítja jobban a pozitívumát mint az ,hogy immáron 4 éve járunk vissza és töltjük náluk a karácsonyunkat!!! :D

Szobákra vonatkozó tipp: a wellnes részleg oldalán jobbak a szobák
  • Ott-tartózkodás: 2016. december, utazás jellege: családi
Köszönet neki: gombocartur2016
stacio, a Budapest Airport Hotel Stáció alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 13.

Kedves gombocartur2016,
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat! Örülünk, hogy szállodánk minden évben meg tud felelni az Önök igényeinek és továbbra is élvezik a nálunk töltött pár napot. Köszönjük szépen a bizalmat! Reméljük hamarosan újra szállodánkban üdvözölhetjük Önöket, akár az év más szakaszában is!

Értékelés időpontja: 2017. március 5. mobiltelefonon

Igazi mediterrán gyönyszem, közel a reptérhez!
Magas színvonalú vendéglátás, tiszta kényelmes szobák, udvarias személyzet!
Magas színvonalú SPA résszel és Gym-mel
felszerelve!
Ajánlom mindenkinek!
Gratulálok a tulajdonosnak!

Ott-tartózkodás: 2017. március, utazás jellege: baráti
Köszönet neki: lacisopron
Értékelés időpontja: 2017. január 8.

A Hotelben még nem szálltam meg, mindig csak a wellness részleget szoktuk látogatni, oda viszont havonta visszajárunk. Szép, csendes, nem zsúfolt és minden megtalálható, amire csak szükség lehet a pihenéshez és a kikapcsolódáshoz.

• Ott-tartózkodás: 2016. október, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Rita_ittjartam
Értékelés időpontja: 2016. december 21. mobiltelefonon

Nagyon modern szálloda ,wellness komplexum kifogástalan konferenciateremmel,kedves és szakszerű kiszolgálással.
A 18. kerületi polgármesteri hivatal részéről nagyszerű helyszín választás volt a vállalkozók báljának megrendezésére,ezúton is nagyon köszönjük.

Ott-tartózkodás: 2016. december, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: Journey652530
Értékelés időpontja: 2016. december 3.

Többször jártam már itt, de nagyon jónak találom. Európai szinvonalú hotel, kiváló étteremmel. A reggeli bőséges és megfelelő a választék.Azt külön méltányolom, hogy feltüntetik az ételeken a glutén és laktóz mentességet.Kiváló rendezvényekhez is. Én mondjuk nem vagyok oda a fürdőzésért, de aki igen, az azt is megtalálja.

Ott-tartózkodás: 2016. december, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: Leslie6006
stacio, a Budapest Airport Hotel Stáció alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. december 7.

Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését!
A vendég elégedettségénél, számunkra nincs nagyobb öröm!
Szeretettel várjuk vissza Önöket máskor is!