“Félúton a kézműves burgerekhez”
Texas Burger értékelése

Texas Burger
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Ismerőseim már többször is mondták, hogy próbáljam ki a Texas Burgert, bár kétkedve azt gondoltam, hogy egy újabb "műburgerező". Végül nem rég betévedtem, és kellemesen csalódtam. A kiszolgálás jó volt, nem tolakodó, de mégis ott voltak, ha még egy üdítőre szükség lett volna, és a városban eddig a legjobb hamburger amit ettem. Az adagok mérete is tökéletes, nem túl kevés, nem túl sok. Az ár-érték arány szintén megfelelő.

2  Köszönet neki: AttilaG231

Értékelés időpontja: 2018. január 4. mobiltelefonon

3 fogást ettünk. Az előétel nagyon ízlett (csípős sajtgolyó) de onnantól zuhant az ételek minősége. A brokkolikrémlevesnek gyenge volt az ize. A hátszín túl lett sütve úgy mint az asztalnál az összes hús. A chedarsajtos pürén meg van mit dolgozni azt csak megkóstoltam, a gombás szósz is érdekesen nézett ki, desszerttől már el is vette a kedvem. A helynek viszont igen jó hangulata van az nagyon tetszett. Hamburgereket azért ha arra járok kifogom még próbálni.

Köszönet neki: neumanmark
Értékelés időpontja: 2017. december 30.

Messze jobb, mint a McDonald's, de ez nem is gyorsétterem. Igazából én sem értem, mert minden korrekt volt, de nem hagyott bennem mély nyomot...Talán az a nagyon extra, különleges PLUSZ hiányzott, amit a reklámok sugallnak.

A látogatás dátuma: 2017. május
2  Köszönet neki: PLaszloHungary
Értékelés időpontja: 2017. november 7. mobiltelefonon

Jópofa hely.
A kiszolgálás rendben volt.
Egész hamar meghozták az ételeket.
Nem maradtunk éhesek.
Finom volt minden.

1  Köszönet neki: AttilaC153
Értékelés időpontja: 2017. október 6. mobiltelefonon

Az ár-érték arány jó, az adagok nagyok, a minőség kifogástalan, a kiszolgálás gyors és a hely is hangulatos. Csak ajánlani tudom.

1  Köszönet neki: Entersprite

A következőt megtekintő utazók: Texas Burger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Texas Burger? Ossza meg benyomásait!