“Mexikó Kaposváron”
Gecco értékelése

Gecco
Konyha: Mexikói
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Egyszer ettem még itt szabadságról visszatérve, és a mexikói ízek kedvelője vagyok. Nem hasonlítanám össze mexikói éttermekkel, de a maga nemében (és figyelembe véve a vidéki éttermek költségvetését) teljesen korrekt étterem, finom ízekkel,jó ár-érték aránnyal és jó kiszolgálással. Ajánlani tudom.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: AttilaG231

2024 a(z) 65 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. december 10. mobiltelefonon

A hely, a kiszolgálás és ételek is *5-öst érdemelnek! Hatalmas a kis adag is. Nagyon változatos az étlap mindenki talál kedvére valót.

Köszönet neki: EditF63
Értékelés időpontja: 2017. október 2. mobiltelefonon

Legfinomabb mexikói ételek, kedves barátságos pincérek! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Csaladi vagy romantikus látogatásra is alkalmas! Ha tehetem minden alkalommal itt eszek.
Perfect mexican kitchen and food. Very friendly and kind place.

Köszönet neki: szuszu89
Értékelés időpontja: 2017. június 5. mobiltelefonon

Finom és laktató ételek, bár a só jóval több, mint az én ízlésem. Ami szerintem hiba, hogy egy mexikói étterem kínálatában nincs avokádó. A sajkrémleves mellé pedig pirított kenyeret adtak torillachips helyett. A kiszolgálás kedves és kifogástalan. Összeségében ajánlom, de jártam már jobb helyen is.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: Márti S
Értékelés időpontja: 2016. november 29. mobiltelefonon

A napközbeni csalódásokat követően már jó vacsorára vágytunk - elolvastuk hát a Tripadvisor értékeléseket. A Gekkoról szinte csupa jót olvastunk, hát odamentünk. Kár volt.
A hármas értékelés csakis a szemérmes jóindulatomnak tudható be. Nem volt itt semmi finom, nem volt itt semmi autentikus mexikói.
Olyan ez a hely, mint a pesti kínai kifőzdék. Kínait kínálnak Erős Pistából, Piros Aranyból, teszkós lecsókonzervből. A Gekkoban minden hazai. Emellett a hely piszkos, kopott, elhanyagolt. Az árak a nem-centrális elhelyezkedés és a (hiányzó) kvalitások dacára kifejezetten magasak. A kiszolgálás sem magyarázza az étterem helyi népszerűségét. Nem értem.....

A látogatás dátuma: 2016. november
5  Köszönet neki: Gasztromann

A következőt megtekintő utazók: Gecco ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Gecco? Ossza meg benyomásait!