Tokaj trip

Tarcal egyik nevezetessége. Egy kis sétával fel lehet jutni. Remek a kilátás a környékre, a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: ma
davidrsphoto
Miskolc, Magyarország
mobiltelefonon
Csodalatos

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 4.
RebelTessza
Geleen, Hollandia
mobiltelefonon
Mind a(z) 38 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 4. mobiltelefonon

Kihagyhatatlan elmeny szerintem. Teljesen egyedul, csendben mentem vegig, kis piheno turanak tokeletes. A kilatas pedig eszmeletlen. Fajt a szivem, mikor elindultam lefele.

A program dátuma: 2019. szeptember
Köszönet neki: RebelTessza
Értékelés időpontja: 2019. július 8.

A kilátás és az odafent robbantás után keletkezett tó látványa magával ragadó. Idősebbeknek is ajánlom, mert az önkormányzat elektromos kisbusszal szállítja fel az idősebb, vagy egyéb mozgási nehézségekkel küzdő odalátogatókat hétvégente. Mint megtudtuk hétköznap is hívható/kérhető telefonon a kis turistakocsi. Hétvégén ott várja az utasokat a végtelenül kedves sofőr.
A környezet szép, a szépen megformált szobor körül idén levendulamezőt telepítettek, ami szintén nagyszerű és szép kiegészítője az összhatásnak. Útközben pihenők, padok és fák is biztosítanak szusszanást a gyalogosoknak. A szoborhoz magánautóval nem lehet feljutni.
Lefelé jövet halat, fagyit és egyéb hűsítőt is fogyaszthat a megfáradt utazó.

A program dátuma: 2019. július
Köszönet neki: kenyelmesturista
Értékelés időpontja: 2019. május 14. mobiltelefonon

Gyönyörű kilátás a vidékre.
A hely szelleme magával ragadja az embert.
Ápolt környezet, tele virágokkal.
Mögötte található egy szép tengerszem is.

A program dátuma: 2019. május
Köszönet neki: Judit V
Értékelés időpontja: 2019. április 20.

Lenyűgöző panoráma az oda vezető hosszú kaptató kompenzációja. Szépen rendezett környék, gyakori padok és teraszok szolgálják a kirándulók kényelmét. Érdemes lesétálni innen a Tarcali bányatóhoz is!

A program dátuma: 2019. április
Köszönet neki: janosmechler
Értékelés időpontja: 2019. január 20. mobiltelefonon

Kb. egy 20 fős csapattal együtt tettünk meg a kb 4 km-es sétát a szoborhoz Bodrogkeresztúrról. Szuper a kilátás a környékre és igazán friss levegőn és együtt töltöttük az oda- és visszavezető utat.
A szobor hoz vezető utat cska kiválóan el lett készítve. Aki elfárad, menet közben többször meg meg tud állni....

A program dátuma: 2018. december
Köszönet neki: Sissy_Andrea