“Desszert szalon”
Mihályi Patisserie értékelése

Mihályi Patisserie
1. helyezett 3 Cukrászda közül Vácon
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Legalábbis így fogok emlékezni rá mindig. A legjobb desszertek az országban, remek kávé.
Ahogy mások is írták, a szervíz gyenge. Hol nem?
Komolyan nehéz lenne háromnál több helyet felsorolnom az országban ahol nem a katasztrofálisan gyenge és az éppen elfér között egyensúlyozik.
Viszont ne hagyd magad!
Válaszd ki, vidd haza. Oda fogják adni!
Aztán majd heti rendszerességgel autózol miatta

Köszönet neki: gyuria2016

Értékelés időpontja: 2017. december 28.

Többször járunk ide a párommal, Vácon nincs ehhez fogható cukrászda! Az ízek valami hihetetlenek, és ehhez társulnak a nem mindennapi formák. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: hszanitalilla
Értékelés időpontja: 2017. október 15.

2017. október 14-én Budapestről kirándultunk Vácra. Sokat hallottunk már a Mihályi cukrászdáról, bárhová megyünk mindig igyekszünk felkeresni a "legjobb" cukrászdákat.
Gyönyörű idő volt így kint kerestünk helyet. Volt is, de az asztalon piszkos tányér és csésze. Vártunk egy darabig, de a pincér nem vitte el (pedig látott bennünket).
Így bevittük mi. Ez már csalódás volt, de csak az első... Bementem a mosdóba, ahol nem volt wc papír, második csalódás... De csak ezután következett a harmadik csalódás.. Én somlóit rendeltem 1200 Ft volt, semmi extra, sima somlói. Máshol ettem már sokkal finomabbat. A lányom Eszterházy szeletet evett, ami nagyon édes volt.
Hozzáteszem a sütemények kinézete tényleg tetszetős, de számunkra nem okozta azt az élményt amit ennyi pénzért várni lehet. Budapesten is van ilyen jellegű cukrászda, ami 1000 Ft/db átlagárral dolgozik és számomra soha nem okozott csalódást.

7  Köszönet neki: komlossyerika
Értékelés időpontja: 2017. október 13. mobiltelefonon

" Édes mesterművek " Mindig betétek ha Vácon járok. Csábítóak a kreációk. Mindig nehéz kiválasztani mit kástoljak meg. Bizonyára nagyon sok munka és próba szükséges míg elkészül egy új csoda. Nekem mostmár kissé drága. Nagy csodálattal figyelem, hogy egy ilyen kis vidéki városban sokéve mindig perfekt színvonalon üzemel. Jó egészséget kivánok Mihályi úrnak, hogy legyen ereje mindig valami új csodával meglepni az ide betérőket. Kihagyhatatlan hely va Vácon jársz!

Köszönet neki: FarkasElemerAlapito
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 24. mobiltelefonon

Vác. Álmos vasárnap délután. Hol is költsük el a jól megérdemelt desszertünket és kávénkat, ha nem a Váci Desszert Szalonban. Nahát ki az őrült, aki ennyit autózik egy falatért? - Hát mi. Mióta ismerjük, ha nem is gyakran, de elkirándulunk Vácra a jóért. Érdemes megnézni a képen a kávé mellé, kis tartókában szervírozott tahiti vanília minitölcsért... Na mire vártok még nyitva!

Köszönet neki: kozUtas

A következőt megtekintő utazók: Mihályi Patisserie ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mihályi Patisserie? Ossza meg benyomásait!