“Finom ételek, nagyon kedves személyzet:))”
Kavics Grill Étterem értékelése

Kavics Grill Étterem
Értékelés időpontja: 2018. március 15.

Kedves, gyors kiszolgálás, finom ételek, nagyon barátságos hangulat. Mindenkinek ajánlom, nagyon tetszett az étterem. Kóstoljátok meg a cornflakes csirkét. :):)

Köszönet neki: eufuge
solymostibor, a Kavics Grill Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. október 24.

Tisztelt eufuge.
Őszintén jólesnek a sorai. Éttermünk nagy hangsúlyt fektet a kommunikációra, hogy mindenkivel megtaláljuk azt a bizonyos "közös hangot" :) Szinte előttem van amikor ajánlottam Önnek ezt az ételt. Nagyon jó kedve volt, meg viccelődött is a személyzettel. Öszintén visszavárjuk, hogy megkóstolhassa többi hasonlóan remek fogásunkat!

Üdvözlettel:

Kavics team

Értékelés időpontja: 2018. október 4. mobiltelefonon
Google-fordítás

A látogatás dátuma: 2018. október
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Kavics Grill Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kavics Grill Étterem? Ossza meg benyomásait!