A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

A Montem vendégház Mátraszentistván szélén található. Gyönyörű kilátás nyílik a szobákból a környező hegyekre. A vendégház stílusos otthonos atmoszférával várja vendégeit. A személyzetre gond nem lehet: segítőkészek, kedvesek. Tényleg odafigyelnek a vendégekre (túrát követően sötétedés után értünk be, aggódva vártak minket, hogy vajon elvesztünk -e). A szobák is kellemesek. Apró hiányosság: elkellene a falra egy-két akasztó a kabátok számára és nincs pohár a szobában ha egy korty vizet szeretnénk inni. Az önkiszolgáló digitális, szobára bontott kiszolgáló rendszer megkapó, kényelmes. Van szauna, melegvizes jacuzzi is bár sajna azt nem próbáltuk. Télen a lobbiban a kandalóban tűz lobog, melegét a szobákba frappánsan csövekkel felvezették. A reggeli kicsit egysíkú, viszont a vacsi igen finom volt. Külön dícséret a séfnek! Jól éreztük magunkat, és nagyon ajánlom a helyet romantikus pihenésre vágyó pároknak.

Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: marton m
Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Fantasztikus hotel, gyönyörű kilátással a völgyre és a sípályára
Finom ételek és nagyon kedves személyzet
A szállás nagyon jó wellness részleggel rendelkezik - a panoráma jakuzzit mindenkinek ajánlom!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
1  Köszönet neki: adamk567
Értékelés időpontja: 2018. január 29.

Fantasztikus design, kiváló lokáció, jól kigondolt elrendezés és barátságos/felkészült személyzet. Mindenképp visszatérünk, bárcsak több ilyen ház lenne a Mátrában. A wellness és a kinti dézsa kiváló ötlet, főleg a benne levő 150kg parajdi só.

Szobatipp: bármelyik szoba erkéllyel kiváló
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: GpeterBP
Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Nagyon jó adottságok, kitűnő helyen van a vendégház. A berendezés egyszerű és letisztult. Kényelmes szoba, szép kilátás, erkély (delux szoba).
Az étkezéseknél a reggelinél nincs sajnos csak fehér kenyér. A tejválaszték viszont meglepően pozitív (mandulatej is van). A reformételek és a házi készítésű dolgok hiányoznak. Vacsoránál krokett a fagyasztóból...:(
A szauna kicsi, ha már négyen vannak benne, alig lehet elférni. A kinti medence szuper, bár az is lehetne nagyobb.
A melegvíz szolgáltatás néha nem tökéletes, langyossal kell beérni.
Az internet szolgáltatás sajnos pocsék, alig van jel. Gyakorlatilag a wifi mint szolgáltatás a szobákban nem létezik, le kéne venni a honlapról!

Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: K E
Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Kedvesemet születésnapjára leptem meg egy síelős hétvégével, amelyet már előre lefoglaltam. A Montem vendégház tökéletes választásnak tűnt, mivel mindketten imádjuk a minimál stílusban épült szállodákat. Nem beszélve arról, hogy a Montem a sípark közvetlen közelében található. Az indulás előtt már kénytelenek voltunk lemondani a síelés élményéről az igazi tavaszi időjárás miatt. Kissé félve, magunkat nyugtatva indultunk útnak: "legalább pihenünk". A vendégházban töltött napok alatt egy alkalommal sem éreztük a hó hiányát. A tökéletes légkör, a romantikus hangulat mindvégig feledtette velünk azt, hogy nem tudtunk síelni. Egy séffel együtt élve is elmondhatom, hogy a reggeli és a vacsora finom volt, és óriási szimpátiát kelt a becsületkasszán működő italfogyasztás. Nem szokásunk egy helyre többször is ellátogatni, de ebben az esetben már most a terasz tavaszi kilátására gondolunk, amit mindenképp látni szeretnénk. Köszönünk mindent!

1  Köszönet neki: Climber748666