“Budaörs”
Like Bisztro Es Pizzeria értékelése

Like Bisztro Es Pizzeria
Konyha: Nemzetközi
Értékelés időpontja: 2017. július 22. mobiltelefonon

Nagyon finomak az ételek, jó a kiszolgálás. Sokszor betérünk, a gyerekek is nagyon szeretik. A házhozszállítást is gyakran igénybe vesszük mert hamar érkeznek.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Tünde T

Értékelés időpontja: 2017. július 15. mobiltelefonon

Annak ellenére, hagy az étteremben 5 asztal volt foglalt, a kiszolgálás döcögött. Nem tudom, mi lehet telt ház esetén. Étlapról választottunk, nem volt speciális kérésünk, mégis indokolatlanul sokat vártunk. Egy pizza "elromlott", így mire az megérkezett, mindenki más befejezte az ebédjét.
Az ár-érték arány rendben volt, de azt hiszem, nem szeretnék visszatérni.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Barbi B
Értékelés időpontja: 2017. június 29. mobiltelefonon

Törökbálint ezen részén nincs nagyon más étterem. A pincérek kedvesek. De a választék lehetne színesebb. 3-5 alkalom után szinte végig ettem mindent amit szeretek.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: BBalintt
Értékelés időpontja: 2017. március 15. mobiltelefonon

Szeretjük a helyet. Rendszeresen járunk családdal, barátokkal. Kedvesek, aranyosak. A déli menü is jó szokott lenni, ha arra járok ebédidőben valószínűleg ott eszem.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: CsabaS293
Értékelés időpontja: 2017. február 25. mobiltelefonon

Péntek esti, hirtelen ötletünk végpontja lett a Like, nem ismeretlenül. Öröm volt betérni, mert hangulata van. Pizzát és salátát rendeltünk: mindkettő rendkívül finom és ízletes volt. Bár a pizzában biztosak voltunk. Utána egy kis palacsinta, és teljes lett a vacsora . A személyzet kedves, a fizetésnél kedvezményben részesültünk, amiért külön köszönet! Szóval, akárhogy is nézem, ez a mai látogatásunk egy ötös, és egy like mindenkinek ajánlom!

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Chris7600

A következőt megtekintő utazók: Like Bisztro Es Pizzeria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Like Bisztro Es Pizzeria? Ossza meg benyomásait!