“Egyszerűen jó hely”

Patak Restaurant Kismaros
Értékelés időpontja: 2018. június 19. mobiltelefonon

Kellemes környezet, udvarias segítőkész kiszolgálás, finom ízek!
Vonatozás után estünk be szerencsére volt meg egy szabad asztal.
Ahhoz képest hogy fullon volt az étterem gyorsan kiszolgálnak minket.
Mindenkinek ajánlom!

1  Köszönet neki: Footprints614674

Értékelés időpontja: 2018. március 2. mobiltelefonon

Külcsínyben minőségi helynek látszik.
Árképzés tekintetében sterintem túlzó, ami nincs összefüggésben a minőseggel. 2 személyes tálon, 1 tükörtojás; 2 fej rántottgomba; ( tartár nélkül!) 1 szelet foghagymás grillhús.
Persze még volt ez- az, de mind menzás színvonalon elkészítve, szerintem ugyanabban az olajban kisütve. Petsze biztos van jobb napja a szakácsnak,de ha az étterem nevét viselő tál ilyen, mit várhatunk a többitől?!
A pincér az étel felszolgálása után ránk sem nézett, nehogymár még rendelkünk valamit. Pl: üdítö stb;
Csalódva távoztunk a helyről!

1  Köszönet neki: Navigator758727
Értékelés időpontja: 2018. január 11.

Borzasztóan éreztük magunkat. Pár italra és desszertre szerettünk volna beülni, de miután ezt közöltük hogy nem ebédelünk csak süti és italt kérünk a pickérünk pofavágások közepette elment...magunktól ültünk le egy szabad asztalhoz és körülbelül 10-15 percig nem szóltak hozzánk. Amikor jeleztük hogy itt vagyunk már egy ideje levágtak elénk egy étlapot, de ránk se néztek.
Végünk inkább csak egy pohár bort kértünk és távoztunk... remélem máskor kedvesek, csak minket tüntettek ki az udvariatlan nem kiszolgálással...

Köszönet neki: Torinobaba89
Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Meglepően jó hely, kellemes termek, gyerekbarát, kedves felszolgálás finom ételek. Ennél nem is kell több. A kisvasút a szomszédból indul.

1  Köszönet neki: Pioneer528408
Értékelés időpontja: 2017. december 31.

Tettünk egy újabb kísérletet az étteremben, engedve barátaink unszolásának, akik változatlanul nagyra becsülik az itteni konyhát.
Vagy mi jártunk már sok helyen és ezért van magasabban a mércénk, vagy egyszerűen csak nem egyezik az ízlésünk :)
Összességében megfelelőnek éreztük az ételeket, de nem történt meg az az átlényegülés, amelyet vártunk. Számunkra az képvisel magas minőséget, amikor másnak érezzük magunkat egy fogás után; amikor az ízvilág annyira megőrjít, hogy alig várjuk, hogy újra betérhessünk és megkóstoljuk ugyanazt vagy valami mással kísérletezzünk.
Az étel lelke szólítson meg, amikor kapcsolatba lépünk vele! Itt az ételek lelkét még mindig hiányoltuk, ettünk bár haltálat, vargányapörköltet puliszkával, vagy gesztenye, pürét vagy somlói galuskát.
A haltálban értékes és finom volt a sörtésztás hal; a vargányapörköltben az a pár szem vargánya, amit találtam - sajnos a többi ízre, állagra eltörpült ezek mellett. A vargányapörköltben több volt a sütőtök, mint vártam. Sőt, tulajdonképpen az étlapon sem láttam feltüntetve, hogy ezzel készítik. Még jó, hogy szeretem, bár én igazán a vargányára vágytam volna csak és kizárólag e helyett.
Maradt egy ital, ami még mindig csúcstartóan finom, különleges és valódi nyomot hagyott bennünk: a fahéjas forró almalé. Ezért minden elismerésünk!
Advent idejében jártunk, és oly jól esett volna valami csendes, télies muzsika a hangszórókból. Talán ez a jövőben még változni fog.

Köszönet neki: SzarkaE4

A következőt megtekintő utazók: Patak Restaurant Kismaros ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Patak Restaurant Kismaros? Ossza meg benyomásait!