“Pozitív élmények”

Patak Restaurant Kismaros
Értékelés időpontja: 2018. július 23.

Kiadósabb túra után tértünk be, gyors kiszolgálás, finom, tartalmas ételek. Régóta nézegettem már a helyet, valahogy soha nem sikerült kipróbálni. Most megérte bemenni.

1  Köszönet neki: Frickerek

Értékelés időpontja: 2018. július 2. mobiltelefonon

Királyréti kirándulás után érkeztünk, szerencsére foglalás nélkül is kaptunk egy 10 fős asztalt.
Minden étel remek volt, bőséges adagokkal, figyelmes de nem tolakodó pincérekkel!
Kismaroson és környékén szerintünk a legjobb választás :)

2  Köszönet neki: peterhG2820VQ
Értékelés időpontja: 2018. június 19. mobiltelefonon

Kellemes környezet, udvarias segítőkész kiszolgálás, finom ízek!
Vonatozás után estünk be szerencsére volt meg egy szabad asztal.
Ahhoz képest hogy fullon volt az étterem gyorsan kiszolgálnak minket.
Mindenkinek ajánlom!

1  Köszönet neki: Footprints614674
Értékelés időpontja: 2018. március 2. mobiltelefonon

Külcsínyben minőségi helynek látszik.
Árképzés tekintetében sterintem túlzó, ami nincs összefüggésben a minőseggel. 2 személyes tálon, 1 tükörtojás; 2 fej rántottgomba; ( tartár nélkül!) 1 szelet foghagymás grillhús.
Persze még volt ez- az, de mind menzás színvonalon elkészítve, szerintem ugyanabban az olajban kisütve. Petsze biztos van jobb napja a szakácsnak,de ha az étterem nevét viselő tál ilyen, mit várhatunk a többitől?!
A pincér az étel felszolgálása után ránk sem nézett, nehogymár még rendelkünk valamit. Pl: üdítö stb;
Csalódva távoztunk a helyről!

1  Köszönet neki: Navigator758727
Értékelés időpontja: 2018. január 11.

Borzasztóan éreztük magunkat. Pár italra és desszertre szerettünk volna beülni, de miután ezt közöltük hogy nem ebédelünk csak süti és italt kérünk a pickérünk pofavágások közepette elment...magunktól ültünk le egy szabad asztalhoz és körülbelül 10-15 percig nem szóltak hozzánk. Amikor jeleztük hogy itt vagyunk már egy ideje levágtak elénk egy étlapot, de ránk se néztek.
Végünk inkább csak egy pohár bort kértünk és távoztunk... remélem máskor kedvesek, csak minket tüntettek ki az udvariatlan nem kiszolgálással...

Köszönet neki: Torinobaba89

A következőt megtekintő utazók: Patak Restaurant Kismaros ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Patak Restaurant Kismaros? Ossza meg benyomásait!