“Nem csalódtunk!😃”

Patak Restaurant Kismaros
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 30. mobiltelefonon

Egy családi kirándulás után, ajánlásra tértünk be ide egy ebédre. Nem csalódtunk! Tetszett, hogy a teltház ellenére is odafigyelnek a vendégekre. A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak voltak. Az étlapon találtam a diétámnak megfelelő ételt is!

1  Köszönet neki: 463timeam

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 29.

Ha a Dunakanyarban járunk, mindenképpen itt ebédelünk. Sosem csalódtunk itt,, kedves kiszolgálás, nagyon ízletes és nagy adag ételek, italkínálat is kiváló.

1  Köszönet neki: evab4532
Értékelés időpontja: 2018. július 23.

Kiadósabb túra után tértünk be, gyors kiszolgálás, finom, tartalmas ételek. Régóta nézegettem már a helyet, valahogy soha nem sikerült kipróbálni. Most megérte bemenni.

1  Köszönet neki: Frickerek
Értékelés időpontja: 2018. július 2. mobiltelefonon

Királyréti kirándulás után érkeztünk, szerencsére foglalás nélkül is kaptunk egy 10 fős asztalt.
Minden étel remek volt, bőséges adagokkal, figyelmes de nem tolakodó pincérekkel!
Kismaroson és környékén szerintünk a legjobb választás :)

2  Köszönet neki: peterhG2820VQ
Értékelés időpontja: 2018. június 19. mobiltelefonon

Kellemes környezet, udvarias segítőkész kiszolgálás, finom ízek!
Vonatozás után estünk be szerencsére volt meg egy szabad asztal.
Ahhoz képest hogy fullon volt az étterem gyorsan kiszolgálnak minket.
Mindenkinek ajánlom!

1  Köszönet neki: Footprints614674

A következőt megtekintő utazók: Patak Restaurant Kismaros ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Patak Restaurant Kismaros? Ossza meg benyomásait!