“Átutazóban”

Kemenes Cukraszda Es Bisztro
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Nagyon tetszett minden .. Udvarias kiszolgálás finom kávé és sütemény . A hely hangulata nagyon magával ragadó

Köszönet neki: vevi69

Értékelés időpontja: 2018. január 16.

A hely nagyon szépen van berendezve, látszik, hogy nagy gondot fordítottak a design kialakítására. Vannak cukormentes termékek is, aminek nagyon örültünk. Kicsit drágaának találtam, de állítólag a minőséget meg kell fizetni.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: bettiszollosi
Értékelés időpontja: 2018. január 13. mobiltelefonon

Kis gyerekekkel voltunk, és rettentően jól éreztük magunkat! Az ételek finomak, a sütemények isteniek, frissek, gyonyoruek! A személyzet minden tagja kedves. A hely designos, és mindenhol tiszta!

Köszönet neki: mrs_hamvai
Értékelés időpontja: 2018. január 3.

Az egyik legjobb cukrászda amiben valaha jártam. Érződik minden egyes süteményen a minőségi alapanyagok.A választék óriási, és minden igényt kielégítő. A gluténmentestől a paleoig minden van. Természetesen a klasszikus darabok sem hiányoznak. Kedves kiszolgálás, minden egyben van!

Köszönet neki: sancika29
Értékelés időpontja: 2017. október 11. mobiltelefonon

Finom sütemények megfelelő kávé nagyon sze környék bár teraszon kissé zajos a forgalom miatt. Amúgy stabil hozza az elvárt szintet.

Köszönet neki: LeventeVarga

A következőt megtekintő utazók: Kemenes Cukraszda Es Bisztro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kemenes Cukraszda Es Bisztro? Ossza meg benyomásait!