“Sosem csalódunk”
Mediterran értékelése

Mediterran
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Régóta ismerjük a Mediterránt, sosem csalódunk. Az ételkínálat nem szofisztikált, de nem is kell annak lennie. Viszont a kínált ételeket remekül készítik, köztük a pizzát is.
Ha valaki biztosra akar menni, az ne menjen tovább.

Köszönet neki: zpeller

Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Bő kínálat, családias hangulat, remek ízek, megfizethető árakon!
Nagyobb társaságok is elférnek.
Mi hárman voltunk csak, gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket, melyek ízletesek, frissek és bőséges adagok voltak!

Köszönet neki: balogzsolt
Értékelés időpontja: 2018. február 16. mobiltelefonon

Nem csalódtam!A nevének megfelelő könnyed menút csak megnéztük és választottunk az ètlapról fogást.Várakozásunkat felülmúlva volt finom. A hely is igen hangulatos és intelligens

Köszönet neki: BoardingPass607865
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Egy hideg januári napon kerestük fel a tavalyi év egyik legváratlanabb meglepetés-éttermét : a Mediterránt, Biatorbágyon; és most is csak jókat mondhatok el róla. Eleve az étterem most is tele volt (... Ez ugyebár mindig jót jelent), a másik, hogy teljesen mást rendeltünk mindketten, feleségemmel. Isteni marhahús leves után, bélszínlángos rukkolával, parmezánnal - nagyon ajánlott! A másik pedig a harcsa, zöldfülűszeres bundában, tartárral, hmmm : szóval nagyon finom volt. Mindkét főétel nagy adag, igy a végére már nem jutott hely az édességnek. Tehát másodjára is a legjobbra minősítem, és külön öröm, hogy most is ugyanazt tapasztaltuk, mint elsőre: minőségi, és kulturált hely!

Köszönet neki: Chris7600
Értékelés időpontja: 2017. november 8. mobiltelefonon

Igen nagy forgalomnak örvend, talán ezért kell mindenre extrém sokat várni. Az étlap sose változik. A kiszolgók kedvesek, de zsúfolt a hely. Szinte mindenki ide jár. Az ételek rendben vannak. Valahogy mégse kedvenc

Köszönet neki: Viki K

A következőt megtekintő utazók: Mediterran ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mediterran? Ossza meg benyomásait!