“Nagykanizsa ”
Csányi vendéglö értékelése

Csányi vendéglö
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Barátságos hely, kedves és profi alkalmazottak. Házias ételek, minőségi alapanyagok. Nyáron is érdemes ellátogatni ide, isteni kemencés ételek készülnek. Családi rendezvények esetén is kitűnő választás.

2  Köszönet neki: MarinaH1942

Értékelés időpontja: 2018. február 22.

A vendéglő tisztasága - a berendezése szép és marasztalóan házias. A Személyzet kedves és előzékeny- udvarias. Az ételek minősége és mennyisége kifogástalanul megfelelő.

1  Köszönet neki: Stay676313
Értékelés időpontja: 2017. december 30. mobiltelefonon

Gyors kiszolgàlàs, kedves szemèlyzet,finom ètelek.Ár-èrtèk aràny megfelelő.Hangulatos környezet.
Ajànlom.

Köszönet neki: TiborT143
Értékelés időpontja: 2017. november 1. mobiltelefonon

Nehéz éttermet választani egy olyan helyen, ahol az ember még sosem járt. Ekkor jön jól a TripAdviser kínálata, ami természetesen nagyon szubjektív véleményeket tartalmaz. Most azonban nem lőtt senki mellé. Isteni, házias ételeket ettünk, mindenki talált kedvére valót. A gyerekek a szokásos rántott csirkemellel, én azonban boldog voltam a kevés helyen kínált dödöllével. Hogy kevesebb pontszámot adok a maximumnál, az csak a lassú kiszolgálásnak tudható be. De érdemes kivárni!

Köszönet neki: _gnese
Értékelés időpontja: 2017. október 26.

Először is köszönjük a vendéglátást nagyon meg voltunk elégedve. A hangulatos környezet nagyon tetszett nekünk , az ételek iseniek voltak. A levesek amiket rendeltünk isteniek voltak, főként a sütőtök krémleves! Főételek szintén kiválóak, én személy szerint csirkés-spenótos csirkét ettem tésztával , amit ajánlani tudok mindenkinek. A többiek halat, pacalt, csirkét ettek és mindenki nagyon meg volt elégedve. A desszertek közül a somlói és a sajttortát szeretném kiemelni, nagyon finomak.
A kiszolgálásról annyit, hogy profi és nagyon kedves volt mind a két hölgy.
Mindent összevetve egy szuper hely, és menni fogunk még!
Üdv: Borbás Zsolt

Köszönet neki: ZsoltB150

A következőt megtekintő utazók: Csányi vendéglö ugyancsak megtekintették

Nagykanizsa, Zala megye

Járt már itt: Csányi vendéglö? Ossza meg benyomásait!