A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Családdal, gyerekekkel már másodszor töltöttünk egy hétvégét (péntek-vasárnap). Egy apartmant béreltünk ki 4 felnőtt és 3 gyerek részére. A helyről csak jót tudok mondani. Ragyogóan tiszta, ami nekem nagyon fontos egy szálláshelynél. Megfelelően felszerelt, a személyzet kedves és segítőkész. Néhány dolgot az apartmanban felejtettün, de gond nélkül megkeresték őket, és elpostázták nekünk.
A fürdőt is nagyon szeretjük. Jó a mérete, kellemes a víz hőmérséklete. Igaz a településen nem néztünk körül, csak autóval, de nem is ezért mentünk. Aki gyerekekkel pihenni szeretne, annak nagyon tudom ajánlani.
Mi elhatároztuk, hogy minden évben télen elmegyünk legalább pár napra lazítani.

Szobatipp: Mi apartmanban voltunk, azt csak ajánlani tudom. Kényelmes és ragyogóan tiszta.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
Köszönet neki: margitbakonyi
Értékelés időpontja: 2018. január 20.

Többször jártunk itt. Eddig mindíg a hotelhez tertozó Hertelendy házban széálltunk meg, ami a fürdőtől kb. 150 m-re található. Csendes, nyugodt pihenésre alkalmas hely. Annyi, hogy a fürdőbe át kell sétálni, de ez nem probléma. A szállodában az étlek ízletesek, a szeméylzet figyelmes. A gyógyfürdőt szeretjük, a szaunavilág nagyon jó, bár elférne egy nagyobb mesterszauna.

Szobatipp: A Hertelendy ház csendes, nyugodt pihenésre alkalmas, de ah arról van szó nagyobb csoportok is igénybe vehetik.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: vizvaritibor69
Benedek H, a Kehida Thermal alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 29.

Kedves Értékelő! Köszönjük, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!

Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Az ételek finomak, wellnes nagy, baba sarok van, Bab szoba jól felszerelt. Személyzet kedves, nem tolakodó. Kikapcsolódni remek! A nagy medence vize kicsit hideg ahhoz hogy kint sonat legyek, de aki bírja a hidegben sétálást (kb30m) köntösben, az megtalálja a 36 fokos kis medencét :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: andrasbulat
Benedek H, a Kehida Thermal alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 19.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelést!

Értékelés időpontja: 2017. december 10.

Már évek óta visszatérő vendégek vagyunk a párommal, és nagyon szeretjük a helyet. Egy fájó pont volt az idén: a szauna szeánszok szervezése. Az új rendszer szerint a szeánsz előtt egy órával lehet átvenni a szaunamestertől a kártyát, ami jogosít a szeánsz használatára. Gondolom azért vezették be ezt a rendszert, mert túl sokan voltak ezeken a szeánszokon, és a sor végét már nem tudták beengedni az egyetlen erre alkalmas (finn) szaunába. Így viszont most kétszer kell - legalább negyed órát - sorban állni: egyszer a kártya átvételekor, egyszer pedig a bejutásnál (ha jó helyre akar ülni az ember). Ez fél óra várakozás egy negyed órás eseményre. Továbbá, az utolsó szeánsznál bár negyed órával a kártyaosztás előtt ott voltam, és 6. voltam a sorban, nekem már nem jutott kártya, mert többen voltak, akik 4-5 kártyát kértek - ezt nem tartom fair-nek.
Jó lenne, ha:
- egy ember maximum két kártyát vihetne (most ilyen limit nincs - ha beállok elsőnek, és 20-at kérek, akkor enyém az egész szauna a szeánszra?)
- csökkenhetne a várakozási idő. Mivel több szaunában nincs lehetőség szeánszra, ezért több szeánsz szervezése feloldhatná a problémát (pl. egy nap 5 szeánsz, amiből 2 jeges, 2 sós, 1 mézes - ha aznap voltam egy jeges szeánszon, ugyanazon a napon nem akarok majd mégegyszer beülni rá --> más is be tud jutni)

Szobatipp: Finom ételek
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Tamás T
Benedek H, a Kehida Thermal alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 12.

Kedves Tamás!

Ahogy már kapcsolatba léptünk egymással, nagyra értékeljük az észrevételeit és ennek köszönhetően változtatunk egy kicsit a kártya kiadás rendszerén.

Sajnos azonban több szeánszot nem tervezünk bevezetni, maximum fizetős formában, hiszen ilyen esetben külön munkatárs kell az új felöntésekre alkalmazni, mivel azok eléggé megterhelik az azt végző személyzetet.

Értékelés időpontja: 2017. november 10. mobiltelefonon

Pihentető kikapcsolódásban volt részünk, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, a fürdő rendezett. A hullám medence és a kinti 36 fokos termál medence tetszett a legjobban, de csúszdázásra, szaunázásra, masszázsra is van lehetőség.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
Utazás típusa: Partnerével utazott