“Anglikán vendéglátás ”

Konyha: Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 11. mobiltelefonon

Az ételekkel nagy gondunk nem volt, csak Susie (főnök nő) humorát nehezen emésztettem. Miután elismerte, hogy elrontotta a rendelést ( az elején kértem, a porpaprikán kívül ne legyen semmilyen más paprika, se zöld se sárga.... az ételben, természetesen mivel a pirosat nem említettem, azzal volt tele). Ezt követően bármit rendeltem, megkaptam :ebben sincs paprika, a deszertet úgy tette le elém: paprikamentes, a számlát is paprikamentes kaptam. Susie a 4pontos értékelés az ételek minőségét és nem a kiszolgálást minősítette.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: fagyufa

Értékelés időpontja: 2018. november 7.

A látogatás dátuma: 2018. október
Jean-Michel C, a Cacto Restaurant alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. november 9.
Google-fordítás

Értékelés időpontja: 2018. november 1.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Jean-Michel C, a Cacto Restaurant alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. november 4.

Értékelés időpontja: 2018. október 29. mobiltelefonon

A látogatás dátuma: 2018. október
Jean-Michel C, a Cacto Restaurant alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. november 1.
Google-fordítás

Értékelés időpontja: 2018. október 22.

A látogatás dátuma: 2018. október
Jean-Michel C, a Cacto Restaurant alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. október 23.

A következőt megtekintő utazók: Cacto Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cacto Restaurant? Ossza meg benyomásait!