“Anglikán vendéglátás ”

Konyha: Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 11. mobiltelefonon

Az ételekkel nagy gondunk nem volt, csak Susie (főnök nő) humorát nehezen emésztettem. Miután elismerte, hogy elrontotta a rendelést ( az elején kértem, a porpaprikán kívül ne legyen semmilyen más paprika, se zöld se sárga.... az ételben, természetesen mivel a pirosat nem említettem, azzal volt tele). Ezt követően bármit rendeltem, megkaptam :ebben sincs paprika, a deszertet úgy tette le elém: paprikamentes, a számlát is paprikamentes kaptam. Susie a 4pontos értékelés az ételek minőségét és nem a kiszolgálást minősítette.

Köszönet neki: fagyufa

Értékelés időpontja: 6 nappal ezelőtt
Google-fordítás

Jean-Michel C, a Cacto Restaurant alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 4 nappal ezelőtt

Google-fordítás

Jean-Michel C, a Cacto Restaurant alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 1 héttel ezelőtt

Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Google-fordítás

Jean-Michel C, a Cacto Restaurant alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 3 héttel ezelőtt

A következőt megtekintő utazók: Cacto Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cacto Restaurant? Ossza meg benyomásait!