“Márciusi tel”
Gulyas Csarda értékelése

Gulyas Csarda
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Hatalmas hóban egy kitűnő melegedő!
:) kifogástalan kiszolgálás mellett egy csodás ebéd! A harcsapaprikast csak ajánlani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: 488istvana

Értékelés időpontja: 2018. március 2. mobiltelefonon

Stílusos étterem, kiváló kiszolgálás. Házias jellegü rendkívül ízletes ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: PeterJ4827
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Stílusos és hangulatos környezetben, kiváló étlap, kitűnő konyha és kifogástalan kiszolgálás. Jól összeállított borlap, helyi borokkal. Mindez reális árakon, a bankkártyás fizetés pedig természetes.

Köszönet neki: MartonFerenc
Értékelés időpontja: 2018. január 21. mobiltelefonon

Nagyon szép környezetben szuper finom ételeket ehet aki betéved.A személyzet nagyon udvarias,az ételeket gyorsan elkészítik.Nem utolsó sorban az ára is elfogadható.Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: PeterFarkas1984
Értékelés időpontja: 2018. január 14.

Hévízről tartottunk hazafelé a férjemmel.
Megáltunk a csárdánál.Kiváncsiak is voltunk rá már többször elmentünk mellette.
Redkívűl kedvesek voltak velünk.Mi még a roham előtt érkeztünk.
Gyors a kiszolgálás.A többi étteremhez képest itt volt számomra egy-két újdonság.
Mindég mikor kávét iszunk úgy kell kérni hozzá vizet.Itt ez alapból jár és nem egy kispohárnyi.
Capuccinóztunk és leveseztünk.Én fokhagyma krémelvest ettem.
A férjem gulyás levest.Nekem egy kicsit kevés volt hozzá a piritós viszont amikor többet kértünk belőle nem számoltak fel rá pénzt.Ami azért meglepetés mert eddig bárhol ettem ezt a levest és plusz piritóst kértem hozzá azért fizetni kellett.
Nekem nagyon tetszett a hely nem csak azért mert tágas és kényelmesek a székek.
Hanemj a személyzet hozzállása miatt.Sajnos voltunk olyan helyen ahol ennek a profizmusank a negyedét sem tapasztaltuk.Ha bárki arra jár csak ajánlani tudom a helyet.

Köszönet neki: Satzy2015

A következőt megtekintő utazók: Gulyas Csarda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Gulyas Csarda? Ossza meg benyomásait!