Hétköznapi sí

Hétfői napon voltunk ott. Az utazás sajnos kicsit hosszú volt (2ó45p) de meg érte. A pályák jó... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. január 21.
lippi2112
Veresegyház, Magyarország
Egyszer jó

Értékelés időpontja: 2018. február 24.
426vill_k
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 13 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Vasarnap koran reggel vidaman elindultunk Eplénybe sielni. Az uton minden rendben volt 1 ora 20 perc alatt mar lent is voltunk. Az uticel elott fogadott minket a meglepetes. Kigyozo autosor a kulso parkolo elott, sor a transzfer busz elott, sor a wc elott, vegelathatatlan sor a jegyekert, es ha mar tul voltunk 2 ora varakozason indultak a sorok a palyalifteknel, sorok az ettermekben.
6 oras volt a programunk, 90% varakozas, 10% sieles.

A program dátuma: 2018. március
Köszönet neki: sabikafi
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Még nem jártam hazai sípályán,nem pont olyan,mint a magas hegyek között. De legalább közel van. Sajnos csak egy lift ment,ami rettentő lassú volt és csak két pályát lehetett használni.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: 426vill_k
Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

Szuper hó volt tegnap és ma is a pályán. Az olvasás egyáltalán nem volt jelentős. Talán egy picit jobban tapadtak a talpak. Az új lift éppen próbaüzem alatt állt, homokzsákok libegőztek oda-vissza.

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: ErikaR2810
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 11.

Életveszélyes bringák és pályák!

A kerékpárok nincsenek karban tartva és életveszélyesek, a pályák elhanyagoltak.
Másodszorra látogattuk el az Eplényi Bringaparkba, hogy egy egész napot ott töltsünk
Az első alkalommal is elkáprázattak a kerékpárok rossz állapotával és a hanyagsággal.
Hogyan fordulhat az elő, egy kerékpárkölcsönzéssel foglalkozó cégnél, hogy egy tárcsafékes bringa fékbetétje fémig van kopva és már nem is fog? Az is az ember saját felellősége, hogy ezeket a nem kifejezetten olcsón bérelhető eszközöket nem tartják karban? A gumik kopottak, a fékek nem fognak, a teleszkópokból folyik az olaj, akkora nyolcas van a kerekekben, hogy az már majdnem 9-es.
A második odalátogatásunk alkalmával előre foglaltunk kerékpárt, én egy Demo8-at béreltem, aminek a feljutást követő 5 méteren belül letört/leesett a váltója, csak attól, hogy elindultunk a pályán. Ezek után jeleztem a bérléssel foglalkozó hölgynek a történteket, természetesen javítani nem tudják, egy pár kategóriával alacsonyabb kerékpárra átülhetek, de a különbözetet nem térítik vissza, mivel az is elképzelhető, hogy én törtem le a demo8 váltóját, amit több környi kerékpározás után látva, újra visszarakták a váltóját, valószínűleg ugyan azon a módon, ahogy én kaptam meg. Tehát odaadják a kerékpárt, leesik, újra a váltó te pedig futhatsz a pénzed után. Nem gondoltam volna, hogy ilyen részletességig ellenőrizni kell egy bérelhető kerékpárt, de tudom ez az én hibám.
A felvonót vezető „úr” sem volt túl kedves az utazóközönséggel, de ezen, könnyebben átsiklottam volna, mint az egész kerékpáros fiaskón.
Nem az otthagyott pénz fáj, hanem az, hogy szerettem volna egy jót kerékpározni, egy jó bringával, ehelyett végig azon kell aggódni az embernek, hogy mi fog elromlani egy drágán bérelt kerékpáron, amivel egy hegyről jön lefele nem kis sebességgel.
Az már csak a jéghegy csúcsa, hogy a pályán a wallride falon a leérkező résznél kiszakadt 2-3 deszkát nem sikerült egy hónap alatt pótolni, egy kis törődéssel és odafigyeléssel és némi ráfordítással egy nagyon jó hely lehetne, de így csak az látszik, hogy a pénzt veszik ki belőle és ennyi.

Nagy csalódás volt, ha tehetitek, keressetek más helyet/pályát!

A program dátuma: 2017. szeptember
Köszönet neki: Danielselection
Értékelés időpontja: 2017. június 4. mobiltelefonon

Nyugati színvonalú sípálya. Remek lehetőség sí tudás megszerzésére vagy bemelegitesre is. Gyerekes családok számára is nagyon élvezetes hely, külön gyerek jatszoszoba van az étterem mellett, ahol sok időt el lehet tölteni. Egyedül a felvonónál tapasztaltunk hiányosságot, nem mindig figyelnek eléggé a kezelők.

A program dátuma: 2017. június
Köszönet neki: AnnaR9013