“Halotti tor”
Szent Antal Fogadó értékelése

Szent Antal Fogadó
Értékelés időpontja: 2018. március 2. mobiltelefonon

Halotti torra mentunk és külön örültem hogy elvalaltak 30 főt al la carteba mivel a kornyeken 2 ettermet is felhivtam es nem akartak elvallalni, az ételek nagy adagok voltak,a pincérek figyelmessek voltak és kedvessek és mindenkinek izlett minden, viszont én mint szakács a bélszinnel nem voltam megelégedve. A bélszint medium-rare-be kértem (ahogy láttam a pincér arcán nem igazán ismerte ezt a módozatot)és ehelyett kaptam egy furcsa kinézetü(szerintem szétklopfolt) inkább hátszinre emlékeztető dolgot kruton nélkül ,ami még jóindulattal se volt mondható mediumnak sokkal inkabb welldone amit nagyon nem szeretek mer olyan mint a cipotalp. Viszont a csontleves májgaluskával finom volt. Osszesegeben meg voltam elegedve a helyel mivel tobbszor is ettem már itt párommal,barataimmal vagy csaladdal és a többi étel nem volt rossz, szoval ezutan is ha adodik ra alkalom megyek, de a marhahúst hanyagolni fogom. :)

Köszönet neki: DeFrancescoD1

Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Téli látogatáskor jóleső meleget áraszt a kemence. Mi a mellette lévő asztalhoz ültünk, így jó meleg volt az autó után. Nagyon finom volt a megrendelt étel, amit életemben először nem tudtam végig enni. Tiszta szívvel tudom ajánlani minden éhes vándor számára.

Köszönet neki: 678j_zsefk
Értékelés időpontja: 2017. október 30.

A jó konyha és a kellemes környezet miatt hétvégén ajánlatos az előzetes érdeklődés! - Búbos kemence padkáján ülve, igazi zalai ételek és minőségi italok nagyon jó hangulatot eredményeznek!

Köszönet neki: szalaycsaba44
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 28.

Többedszer járunk itt, nagyon hangulatos fogadó. Igazi magyaros konyha, zalai ételek, remek kiszolgálás, hangulatos kemence a beltérben, árnyas udvar.
A göcseji gombaleves és a dödölle fenséges.

Köszönet neki: eroslaszlo
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 15.

A látogatás dátuma: 2019. szeptember

A következőt megtekintő utazók: Szent Antal Fogadó ugyancsak megtekintették

Zalaszentgrót, Zala megye

Járt már itt: Szent Antal Fogadó? Ossza meg benyomásait!