Mai nyitvatartás: 8:00 - 20:00
2 alkalmas próbamerülés

Mindig is nagyon érdekelt a búvárkodás világa, így kaptam az alkalmon mikor Phuketen jártunk. A 2... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. április 24.
Sztyop
Budapest, Magyarország
Szuper

Nagyszerű szervezés, minden tökéletes volt, minden alkalommal. Csak ajánlani tudom Őket legyen szó... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. április 24.
Viktor D
Mind a(z) 464 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

3 merülésünk volt a No Gravity Center szervezésében. Nagyon jó volt minden. Köszönjük szépen Editnek a szervezést. Sára és Zoli nektek pedig az egész napos törődést és segítséget. Jó volt veletek merülni. Remélem még találkozunk. Csak így tovább......

A program dátuma: 2018. február
1  Köszönet neki: ViktorO103
N0Gravity, a No Gravity Dive Center alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 3.

Szia Viktor! Köszönjük szèpen az èrtèkelèst ès a kedves szavakat. Ha szeretnèl nekünk segìteni itt a boldogulàsban, megtolhatnàd mèg egy ponttal az èrtèkelèst. Ùgy èrzem csak vèletlenül adtàl 4 pobtot ès ki lehet javìtani, ha szeretnèd. Ha vmi nem tetszett, ès azèrt adtàl 4 pontot, akkor persze tàrgytalan a kèrèsem. Üdv ès tovàbbi jò merülèseket kìvànunk nektek.
Attila

Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Sziasztok
Első alkalom hogy Thaiföldre utaztunk ennek keretében úgy gondoltuk itt tesszük meg először a nagy lépést a búvárkodás fele :-)
Meg otthon foglaltuk le az idopontot csak az volt az egy kikötés hogy Magyaroktato legyen.
Megérkeztünk a kikötőbe és egy nagyon aranyos mosolygós lány fogadott minket.
Az első percről biztonságba érezted magad mellette pedig fiatalabb nálunk erős személyiség mégis nagyon kedves.
Eltudott lazítani minket kicsit izgultunk.
Minden nagyon lassan és érthetően zajlott
A legjobb tanító akit ajanlhatok ha te is Thaiföldre jössz :-)

A program dátuma: 2018. február
2  Köszönet neki: AnitaA2663
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Phuketen kaptam meg Attila elérhetôségét. Azonnal válaszolt, jól szervezetten intézte a három merülési napot, melynek végén búvárvizsga volt a jutalmunk. ;0)

Köszönjük Attilának a kitûnô szervezést.

Sárának külön köszönet a vidám hangulatért, a sok türelemért, és a profi oktatásért. Egy igazi aranyhal ;0)

1  Köszönet neki: Tsabyy
Értékelés időpontja: 2018. január 24. mobiltelefonon

Még otthonról e-mailen keresztül vettem fel Attilával a kapcsolatot, aki nagyon segítőkész volt és részletesen ellátott infókkal. A merülésvezetőnk Sári volt, aki már korán reggel kirobbanó jókedvvel fogadott minket (máig nem értem hogy tud valaki így pörögni már reggel 7kor :) ). Egész nap nagyon nagy figyelemmel volt felénk, és a kísérőink felé is.
Tök jó ilyen csapattal találkozni, akik ennyire kedvesek és lelkesek, és egyáltalán nem fásultak bele abba amit csinálnak.
Szuper élmény volt, bátran ajánlom őket mindenkinek. Ilyen aranyos, laza és vidám merülésvezetővel még nem találkoztunk mint Sári.

Köszönjük :-)

1  Köszönet neki: DayTrip736919
Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Többszőr merültem már Phuket környékén, de ez az első alkalom hogy ilyen mosolygós vezetőnk volt.Bár ilyen fázóssal se találkoztam még ;)
A bázis könnyen megtalálható, segítőkészek, rengeteg módon fel lehet velük venni a kapcsolatot, hamar reagálnak.

Egyetlen negatívum számomra, hogy a bérelt felszerelésben nincs mélységmérő és/vagy computer. A honlap leírásában szerepel...

Ettől függetlenül marad az 5*

Köszönjük