Mai nyitvatartás: 8:00 - 20:00
2 alkalmas próbamerülés

Mindig is nagyon érdekelt a búvárkodás világa, így kaptam az alkalmon mikor Phuketen jártunk. A 2... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. április 24.
Sztyop
Budapest, Magyarország
Szuper

Nagyszerű szervezés, minden tökéletes volt, minden alkalommal. Csak ajánlani tudom Őket legyen szó... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. április 24.
Viktor D
Mind a(z) 464 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Életünk egyik legnagyobb élményét kaptunk! Most voltunk először merülni, ennek ellenére teljes biztonságban éreztük magunkat. Kedvességük, szakértelmük, rugalmasságuk elképesztő! Imádtuk és köszönjük az élményt! Csak ajánlani tudom mindenkinek, kezdőknek és profiknak egyaránt!

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: tothbea
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Nagyon örültünk,hogy egy ismerösünk ajánlotta a magyar búvár bázist Phuket-enNagyon kedes,segítökész csapattal találkoztunk.Kitünö programokkal segítették a nyaralásunkat.Részletes tájékoztatás,pontos szervezés ezt tapasztaltuk.Nagyon elégedetten, szép élményekkel utazunk haza.Felejthetetlen hajós búvártúrát szerveztek számunkra, kitünö merülésvezetökkel.Szuper hangulat,szuper csapat! Csak ajánlani tudom mindenkinek a No Gravity Dive Center-t

1  Köszönet neki: Exploration757915
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

3 merülésünk volt a No Gravity Center szervezésében. Nagyon jó volt minden. Köszönjük szépen Editnek a szervezést. Sára és Zoli nektek pedig az egész napos törődést és segítséget. Jó volt veletek merülni. Remélem még találkozunk. Csak így tovább......

1  Köszönet neki: ViktorO103
N0Gravity, a No Gravity Dive Center alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 3.

Szia Viktor! Köszönjük szèpen az èrtèkelèst ès a kedves szavakat. Ha szeretnèl nekünk segìteni itt a boldogulàsban, megtolhatnàd mèg egy ponttal az èrtèkelèst. Ùgy èrzem csak vèletlenül adtàl 4 pobtot ès ki lehet javìtani, ha szeretnèd. Ha vmi nem tetszett, ès azèrt adtàl 4 pontot, akkor persze tàrgytalan a kèrèsem. Üdv ès tovàbbi jò merülèseket kìvànunk nektek.
Attila

Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Sziasztok
Első alkalom hogy Thaiföldre utaztunk ennek keretében úgy gondoltuk itt tesszük meg először a nagy lépést a búvárkodás fele :-)
Meg otthon foglaltuk le az idopontot csak az volt az egy kikötés hogy Magyaroktato legyen.
Megérkeztünk a kikötőbe és egy nagyon aranyos mosolygós lány fogadott minket.
Az első percről biztonságba érezted magad mellette pedig fiatalabb nálunk erős személyiség mégis nagyon kedves.
Eltudott lazítani minket kicsit izgultunk.
Minden nagyon lassan és érthetően zajlott
A legjobb tanító akit ajanlhatok ha te is Thaiföldre jössz :-)

2  Köszönet neki: AnitaA2663
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Phuketen kaptam meg Attila elérhetôségét. Azonnal válaszolt, jól szervezetten intézte a három merülési napot, melynek végén búvárvizsga volt a jutalmunk. ;0)

Köszönjük Attilának a kitûnô szervezést.

Sárának külön köszönet a vidám hangulatért, a sok türelemért, és a profi oktatásért. Egy igazi aranyhal ;0)

A program dátuma: 2018. január
1  Köszönet neki: Tsabyy