“Családi ebéd”
Rengő Bisztró értékelése

Rengő Bisztró
Leírás: 2016.augusztus 27-én megnyitja kapuit a Rengő Bisztró. Étlapunkon megtalálhatóak fenséges magyar konyhai specialitások, tradicionális mediterrán fogások és trendi ínyencségek. Napi menü és házhoz szállítás is van éttermünkben! Vállaljuk rendezvények, esküvők lebonyolítását, igény esetén külön termünk áll rendelkezésre. Ingyenes wifi és parkolás.
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Céges vacsora után elhoztam a családot is, mivel annyira tetszett, és ez most sem változott. Vasárnap ebédre jöttünk, foglalás nélkül, és sikerült még helyet szorítani számunkra. (Ugyan voltak üres asztalok, de azok 6-8 személyesek voltak, és nem akarták feladni azokat.) A kiszolgálás rendben ment, és még az sem zavarta meg a pincéreket, hogy időközben asztalt váltottunk. Az ételek finomak voltak, mennyiségre is elegendőek. A burger és a somlói különösen ízlett. Az egyetlen probléma, hogy a desszertet és a kávét egyszerre rendeltük, de a desszertre olyan sokat kellett várni, hogy a kávét kénytelenek voltunk meginni előtte. Ár/értékben egy nagyon picit túlárazottak, de bőven az elviselhető kategória.

Köszönet neki: keszegh

Értékelés időpontja: 2017. december 29. mobiltelefonon

Az étterem hangulata családias, az árak egy kissé magasabbak az átlagosnál, az ételek nagyon ízletesek,csapolt DAB sör is van a választékban!

Köszönet neki: vulcan90066
Értékelés időpontja: 2017. december 13.

Meglepően rendben volt. Nagyon tetszett az üvegfal kirakat, és a belső építészet is. A konyha, habár svédasztalos menü volt, nem volt egyhangú, és ízletes is volt. A kiszolgálás is passzolt a hangulathoz. Mivel nem én fizettem, így ár/értékben nem tudok nyilatkozni.

Köszönet neki: keszegh
Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

Vasárnapi ebédre érkeztünk, előzetes foglalás után. Örömünkre a kutyánkat is beengedték. A hely nagyon kellemes, az ételek és az árak illenek hozzá, a kiszolgálás rendben volt, mindenki hozta az elvárható szintet. Ettünk húslevest, liba combot, szűzérmét, tarját, túró gombócot, házi krémest, tripla csokis sütit, és hát semmibe sem tudtunk belekötni. Több ilyen helyet kérnénk vidékre.

Köszönet neki: Lippaifamily
Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

Tekintve h keves az etterem a kornyeken, kényszerűségből tobb eselyt is adtunk.
1 alkalom: tulszamlazas, melyet jeleztunk, elismertek, megse vettek le a számláról. Azon ígéretet h legkozelebb le fogyaszthatjuk, azota se voltak hajlandóak teljesíteni.
2 alkalom: nyers focaccia, nyers pizza, tul főzött gusztustalan tejbe rizs amit risottonak neveztek. Arrogáns kotozkodo, noi felszolgáló aki emelt hangon erovel kihozta az ezek utan mar idoben lemondott desszertet.
Eros gyomor rontás.
3 alkalom, utolso eselykent: pizza hazhoz rendelése, abbol kiindulva h hatha csak rossz napjuk volt es egy 4 sajtos pizzat talan nem sikerul elrontani. Sikerult. A kutya vacsorája gusztusosabb, a megkóstolását mar nem kockaztattuk meg.
A ferfi felszolgálók kedvesek es keszsegesek, ha eltekintünk a tulszamlazastol.

5  Köszönet neki: 56judits

A következőt megtekintő utazók: Rengő Bisztró ugyancsak megtekintették

Szigetszentmiklós, Pest megye

Járt már itt: Rengő Bisztró? Ossza meg benyomásait!