A legjobb bobpálya

2018. szeptemberében jártunk ott, péntek délelőtt, nem voltak túl sokan, de ennek ellenére a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 24.
oranzs
Aktiv kikapcsolódás

Nagyon jó családi program volt, sajnos a szeles idő miatt a kötélpálya nem üzemelt. Ezt a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. július 10.
bjulie77
Budapest, Magyarország
Mind a(z) 59 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2017. május 31.

A jegyvásárlásnál nem igazán derül ki , mi mit jelent. Mi nyitásra érkeztük akkor még az árjegyzék sem volt kint, sőt az eligazító tábla sem. A fiatal hölgytől érdeklődtünk mit is lehet itt csinálni.Pár dolgot elmondott, aztán választottunk amit gondoltunk. Túl az 50 -en is nagyon élveztük. A libegőzés igazán jó volt, Bevállaltuk az átcsúszást is . Igaz a jegyvásárlásánál nem tudtuk mit is jelent,de nem bántuk meg.Azért az átcsúszáshoz több infó kéne a pénztárnál,mert csak a fenti helyszínen szembesültünk a ténnyel amikor is a nyilatkozatot kellett aláírni , hogy milyen kizáró oka van a a részvételnek. Magas vérnyomás, szívbetegség stb. A Bob pályán többször is mentünk.Mindent megmásztunk ,megnéztünk amit májusban lehetett.

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: ledit01
Értékelés időpontja: 2017. május 25.

Ismeretlenül tértünk be erre a helyre de nem bántuk meg!Magyarország egyik legjobb nyári bob pályáját próbáltuk ki.Jómagam 4-szer!Betyár király!A libegőn a személyzet kedves,segítőkész és türelmes!Kisgyerekkel(4éves) kislányommal ültünk fel a libegőre és egy szóra pattantak ,hogy a segítségünkre siessenek a beszállásnál!Sehol egy rossz beszólás sehol egy fintor!Csak példamutató vendéglátás!Nagyon tetszett!A kilátóból drótkötélpályán át lehet csúszni a szembeni hegyre és vissza.Nem semmi!Sok más lehetőség is van még itt de gyerekkel ezeket próbáltuk ki!Mindenkinek ajánlom!

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: kizo3kizo
Értékelés időpontja: 2017. május 13.

A libegő mindkét irányban élvezetes, a Dongó pedig igazán különleges élmény volt. Igaz, a visszaútra kicsit többet kell várni, mert visszafelé a kilátóhoz a csúszópályán érkezőknek is csak a Dongó áll rendelkezésre, de az út és a panoráma kárpótolt :) A kilátóból szép időben klassz a kilátás, gyönyörű képeket lehet készíteni. Végül, de nem utolsósorban a bob: kihagyhatatlan! Remek nap volt. Andi és Anti

A program dátuma: 2016. június
Köszönet neki: Andi_es_Anti
Értékelés időpontja: 2017. április 2.

Családi hétvégi kiruccanásként látogattunk el a kalandparkba. A problémák már ott kezdődtek, hogy fogalmunk nem volt, mi mit jelent, mi mit tartalmaz az árjegyzékben. A libegő hihetetlen lassú. Az átcsúszáshoz rengeteget kellett várni, mind az eszközök kiadásánál, mind a lecsúszáshoz. Igaz áprilisban voltunk, de érdemes lenne kicsivel több eszköz beszerzése, illetve egynél több munkaerő, mert így nagyon akadozott minden. Az átcsúszást mindenképp ajánlom, nagyon jó élmény ott lógni a semmiben, aztán nagy sebességgel elindulni. Egy M-es méretű ember elég hamar lelassul, de szép időben nagyon szép a kilátás! Érdemes goprot, kamerát magunkkal vinni, minden probléma nélkül lehet használni és felvenni a csúszást, képeket készíteni. A bob a reggeli órákban gyorsan haladt, nem kellett sokat várakozni.
A kalandparkban dolgozó személyzet nagyon segítőkész és kedves.

A program dátuma: 2017. április
Köszönet neki: ericsparis
Értékelés időpontja: 2017. március 26.

Sárospatakon töltöttünk a családommal pár napot, és egyik nap átmentünk a közeli Sátoraljaújhelyre a Kalandparkba. A BOB pálya frenetikus! Egy csúszás tuti nem elég :) A libegővel is kellemes volt az utazásunk! Aki a környéken jár, ne hagyja ki!

A program dátuma: 2017. március
Köszönet neki: hajnihajni