“Szuper ètelek udvarias kiszolgàlàs!”
Stop Vendeglő értékelése

Stop Vendeglő
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Nagyon szèp, rendezett ètterem! A felszolgàlò fiatalember aki kiszolgált bennünket nagyon kedves, figyelmes ès udvarias volt, ha jól emlékszem Gergőnek hívták! Bárkinek tudom ajánlani ezt az éttermet az étel is nagyon finom volt!

Köszönet neki: SurJackson

Értékelés időpontja: 2017. december 14. mobiltelefonon

Amikor betértem erre a helyre nagyon siettem.
Ügyes gyors kiszolgálás.
És az ételek is nagyon finomak.

Köszönet neki: Ambassador659223
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 13. mobiltelefonon

A megszokott, kedves, udvarias és ami talán a legfontosabb, hogy gyors a kiszolgálás, finom, ízletes ételek, jó nagy adagok. Kicsit összevisszaság volt a rendelésnél, de ez annak tudható be, hogy telefonon keresztül rendeltünk. Legalább ez a 20. alkalom, hogy itt étkeztünk és soha nem ért csalódás.

Köszönet neki: BBence23
Értékelés időpontja: 2016. október 26.

Finom magyaros ételek, nagy adagok. Az egészségtudatos ételek, saláták terén még volna mit fejleszteni, továbbá a menüztetés lehetne sokkal gyorsabb, de összességében kellemes hely, a magyaros konyha kedvelőinek kiváló ételekkel.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: FoodieAndTravelfan
Értékelés időpontja: 2016. május 16. mobiltelefonon

Barátnőm születésnapja alkalmabol jöttünk szűk csaladi körben. Az etelek finomak es a kiszolgalas is baratsagos. Meg a desszertet varjuk de mar tudom hogy jo lesz! Köszönjük ✌

A látogatás dátuma: 2016. május
Köszönet neki: MarkA5271

A következőt megtekintő utazók: Stop Vendeglő ugyancsak megtekintették

Derecske, Hajdú-Bihar megye
Berettyóújfalu, Hajdú-Bihar megye

Berettyóújfalu, Hajdú-Bihar megye

Járt már itt: Stop Vendeglő? Ossza meg benyomásait!