“Kelletlen és hozzá nem értő kiszolgálás, 40 perc várakozás az ételre”
Vincent Grill & Beer értékelése

Vincent Grill & Beer
Értékelés időpontja: 2018. február 25.

2018.02.25-én vasárnap tértünk be az étterembe ebédelni, ahol egy rosszkedvű szőke hölgy fogadott bennünket fehér, magyar hímzéses felsőben. Leültünk, megrendeltük az italt, és amikor kihozta, mondtam neki, hogy az ételt is megrendelném, mire kelletlenül azt mondta, hogy "mindjárt", és átment a másik asztalhoz (rajtunk kívül még egy asztalnál ültek). Felvette az ottani rendelést, majd jól megváratva bennünket visszajött és felvette a miénket is. Ezután 40 percet vártunk az ételre, mire kihozta. Megettük az ételt, ami egyébként nem volt rossz, majd szóltam neki, hogy fizetnék. Mondta, hogy jó, majd visszament a pult mögé és elkezdett mosogatni! Vártunk egy darabig, de eszébe sem jutott kijönni, ezért odamentem a pulthoz, és ismét mondtam neki, hogy fizetni szeretnék. Kelletlenül beütötte az összeget a pénztárgépbe, fizettem, és végre távozhattunk.

Nagy csalódás volt az ebéd, a hely amúgy nem lenne rossz, de az ilyen alkalmazottak elűzik a vendégeket, nem szívesen megyek oda vissza, nehogy megint azt a kelletlenséget érezzem. Azt sem értem, hogy miért kell 40 percet várni egy roston csirke + steak burgonyára, amikor összesen két asztalnál ülnek, és a másik asztalnál hamburgert kértek.

1  Köszönet neki: BalazsM31

Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Egy szombati napon délután 5-kor adtuk le az első rendelésünket, korábban még nem volt szerencsénk az étteremhez.
Két hamburger menüt rendeltünk.
Fél7-kor többször próbáltuk telefonon elérni az éttermet, de nem vették fel a telefont.
Végül sikerült elérni őket, azt mondták, majd most kezdik el készíteni, kb fél-háromnegyed óra múlva lehet nálunk. Ez már közel két és fél órával lett volna a rendelés után.
Gyalog 10 percre lakunk az étteremtől...
Így első és utolsó rendelésünket lemondtuk, nem volt lehetőségünk megkóstolni sem.
Ha az étteremnek nincs kapacitása a házhoszállításhoz, ne vállalja el.
A rendelést fogadó hölgyek nagyon amatőrök voltak. Egyikük egy szót sem mondott a rendeléskor arról hogy esetleg sokat kellene várnunk, utána a kolléganője képtelen volt kezelni a helyzetet. Ez pont az a hely ahová/ahonnan egyszerűen nem...

Köszönet neki: Bilubilu22
Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Szoktunk itt enni/inni, azon kívül, hogy autentikus a hangulat kiemelném, hogy jó a hús, amiből dolgoznak. Nagyon jó.

Köszönet neki: AndreaG8370
Értékelés időpontja: 2017. október 8.

Hatalmas adag,nagyon finom ízek, igényes környezet. Csak ajánlani tudom! Semmi gyorsfagyasztott kaja, minden friss, házias. Mintha az ember magának készítené otthon.

Köszönet neki: Zoltan E
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10.

Hangulatos hely, finom, hatalmas adag ételek. A Camembert Burger a kedvencem, utána nutellás -túrós palacsinta. Gyorsan, kiszállítási díj nélkül, csomagolva szállítják házhoz. Próbáljátok ki!

Köszönet neki: RitaB4111

A következőt megtekintő utazók: Vincent Grill & Beer ugyancsak megtekintették

Dunakeszi, Pest megye

Járt már itt: Vincent Grill & Beer? Ossza meg benyomásait!