“Parádés hamburgerek”
Vincent Grill & Beer értékelése

Vincent Grill & Beer
Értékelés időpontja: 2018. március 6. mobiltelefonon

Nem számítottam rá, hogy életem hamburgerét itt fogom elfogyasztani, de így lett. Én BBQ burgert ettem. A buci kívül puha és friss, belül roppanósra pirították. A hús mennyei, szaftos de nem a csöpögős mócsingos fajta, és amit külön kiemelnék: megkérdezik hogy közepesen vagy teljesen átsütve kéred. Eddig ilyennel nem találkoztam. A zöldségek frissek, és pont megfelelő arányban találhatóak a szendvicsben. A szószokra sem lehet panasz, itt is figyelnek arra, hogy ne essenek túlzásba. Ár/érték arány szerintem teljesen rendben van, egy ilyen hamburgerért Budapesten akár a kétszeresét is elkérik.A kiszolgálás szerintem gyors volt, kb 15 percet vártunk. Az étlapon feltüntették egyébként, hogy mivel frissen készítik az ételt, ezért a kiszolgálás hosszabb időt is igénybe vehet, de gondolom ez forgalomtól függ. Egy pincér/pultos lány foglalkozott velünk. Ezen a téren is rendben volt minden. Biztos visszatérünk még. Erősen ajánlott a hely.

Köszönet neki: LoveTravel758227

Értékelés időpontja: 2018. március 1.

Jó párszor megfordultunk már itt barátnőmmel, és különösen megszerettük az étterem atmoszféráját. Fesztelen és modern hangulat járja át az asztalokat, igazán kellemes itt időt tölteni. A leginkább megnyerő mégiscsak melegebb időben a kiülős terasz. Néha talán kicsit zavaró, ha nagy a forgalom.
Természetesen nem az "atmoszféra" és a "hangulat" miatt járunk vissza időről időre, hanem a hamburgerek miatt. A húst ott helyben darálják, készítik elő, sőt a bucik is házilag készülnek! Azt se mellékes megemlíteni, hogy néha akkora húspogácsákkal dolgoznak, hogy alig tudtuk ketten megenni.
A kiszolgálás csúcsidőben néha tényleg több időt vesz igénybe a kényelmesnél, de megéri a várakozást. Azt hiszem, hogy hét elején kisebb a forgalmuk. A felszolgálók nem nyűgöztek le, de a kaja kárpótol.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: ju8w7n
Értékelés időpontja: 2018. március 1.

Már több alkalommal is voltunk az étteremben, mert sosem okoz csalódást. Rendszerint hamburgert szoktunk enni, ebből fakadóan a legtöbb fajtát már kipróbáltuk már. Mivel én gluténérzékeny vagyok, így nagy örömömre szolgált, mikor felfedeztem, hogy az étteremben készített összes hamburgert kérhetem gluténmentes buciban is. Soha semmi problémám nem volt az ételektől, így bárkinek tudom ajánlani, aki hozzám hasonló problémával küzd!

Köszönet neki: DJancso
Értékelés időpontja: 2018. február 25.

2018.02.25-én vasárnap tértünk be az étterembe ebédelni, ahol egy rosszkedvű szőke hölgy fogadott bennünket fehér, magyar hímzéses felsőben. Leültünk, megrendeltük az italt, és amikor kihozta, mondtam neki, hogy az ételt is megrendelném, mire kelletlenül azt mondta, hogy "mindjárt", és átment a másik asztalhoz (rajtunk kívül még egy asztalnál ültek). Felvette az ottani rendelést, majd jól megváratva bennünket visszajött és felvette a miénket is. Ezután 40 percet vártunk az ételre, mire kihozta. Megettük az ételt, ami egyébként nem volt rossz, majd szóltam neki, hogy fizetnék. Mondta, hogy jó, majd visszament a pult mögé és elkezdett mosogatni! Vártunk egy darabig, de eszébe sem jutott kijönni, ezért odamentem a pulthoz, és ismét mondtam neki, hogy fizetni szeretnék. Kelletlenül beütötte az összeget a pénztárgépbe, fizettem, és végre távozhattunk.

Nagy csalódás volt az ebéd, a hely amúgy nem lenne rossz, de az ilyen alkalmazottak elűzik a vendégeket, nem szívesen megyek oda vissza, nehogy megint azt a kelletlenséget érezzem. Azt sem értem, hogy miért kell 40 percet várni egy roston csirke + steak burgonyára, amikor összesen két asztalnál ülnek, és a másik asztalnál hamburgert kértek.

1  Köszönet neki: BalazsM31
Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Egy szombati napon délután 5-kor adtuk le az első rendelésünket, korábban még nem volt szerencsénk az étteremhez.
Két hamburger menüt rendeltünk.
Fél7-kor többször próbáltuk telefonon elérni az éttermet, de nem vették fel a telefont.
Végül sikerült elérni őket, azt mondták, majd most kezdik el készíteni, kb fél-háromnegyed óra múlva lehet nálunk. Ez már közel két és fél órával lett volna a rendelés után.
Gyalog 10 percre lakunk az étteremtől...
Így első és utolsó rendelésünket lemondtuk, nem volt lehetőségünk megkóstolni sem.
Ha az étteremnek nincs kapacitása a házhoszállításhoz, ne vállalja el.
A rendelést fogadó hölgyek nagyon amatőrök voltak. Egyikük egy szót sem mondott a rendeléskor arról hogy esetleg sokat kellene várnunk, utána a kolléganője képtelen volt kezelni a helyzetet. Ez pont az a hely ahová/ahonnan egyszerűen nem...

Köszönet neki: Bilubilu22

A következőt megtekintő utazók: Vincent Grill & Beer ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vincent Grill & Beer? Ossza meg benyomásait!