“Többszöri csalódás”

Gyöngyös, Magyarország
1 értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 pozitív szavazat
“Többszöri csalódás”
Értékelés időpontja: 2017. február 7.

Jó ideje nem jártam már ezen a helyen. Laktózérzékeny vagyok, kifejezetten laktózmentes terméket szerettem volna inni. Mikor kihozta a pincér az elvileg laktózmentes forrócsokit,a tetején ott díszelgett a tejszínhab. Gyorsan meg is kérdeztem,hogy az is laktózmentes e. Az volt a válasz,hogy " teljesen növényi" a hab ezért merte rátenni. Én persze szinte az összeset átadtam páromnak,mert nem bíztam abban,hogy valóban növényi. Egy keveset még is elfogyasztottam az italból. Nem szeretnék olyan estét mint amiben nekem ez után a " kaland" után részem volt. Attól,hogy a tejszínhabban az olaj növényi, attól az még tejből készül... Reméltem,hogy itt nem kell majd az egyszerűség kedvéért teát rendelnem. Tévedtem...soha többet nem tesszük be oda a lábunkat.

• Látogatás dátuma: 2016 márciusában
3 Köszönet neki: evipatai
BMGyongyos, a Bori Mami kávézó és étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre., 2017. február 16.
Tisztelt Vendégünk,

Termékeinket, amit laktózérzékeny vendégeink rendelnek mindig laktózmentes alapanyagokból készítjük el. Több mint két éve vagyunk nyitva és egyszer sem érkezett az Önéhez hasonló panasz. Némi ellentmondást is vélünk feltételezni az írottakban, ugyanis a lerítak alapján Ön a forró csokiból fogyasztott, ami számunkra elképzlehetetlen, hogy nem laktózmentes tejből készült volna, ha azt Ön úgy rendelte meg! Valamint arra is hivatkozik, hogy többször csalódott. Elmondaná nekünk mi volt az az eset, amikor még nem volt elégedett a szolgáltatásaink minőségével?

141 értékelés a közösségünkből

5 értékelés
5 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 pozitív szavazat
“Bori Mami lázban...”
Értékelés időpontja: 2017. január 28.

Nagyon sok helyen járunk Európában és mindenképp figyelemre méltó ez az odafigyelés és részleggazdagság amit itt tapasztaltunk. Gyönyörű és csodálatos a hely, harmónikusak az ízek és tetszenek a hagyományos ételek megjelenítései. Gondolok itt az autentikus palóc levesre és az isteni finom gyerekkorom kedvencére a csirkepaprikásra tojásos nokedlivel. Tiszteletre méltó az előre mutató gondolkodás! Mindenképp a kedvenc helyünkké vált!

• Látogatás dátuma: 2017 januárjában
2 Köszönet neki: MartinaSulak
Budapest, Magyarország
1 . szintű közreműködő
3 értékelés
3 étteremről szóló értékelés
“Ha Mátra, akkor Bori Mami!”
Értékelés időpontja: 2017. január 24.

Ritka kivétel a vidéki vendéglátásban! Ízletes, nagyon finom ételek! Különösen ajánlom a desszerteket! Alap és különleges szelektált kávé variációk. Rendkívül kedves, figyelmes és intelligens kiszolgálás!

• Látogatás dátuma: 2017 januárjában
Köszönet neki: njules2017
2 . szintű közreműködő
4 értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 pozitív szavazat
“Kedves kiszolgálás csodás környezet ”
Értékelés időpontja: 2017. január 18. mobiltelefonon

Atutazoban tértünk be a trip advisor ajánlotta. Nem csalódtunk! Nagyon nagyon finom volt az étel, szuper kedvesek voltak a felszolgálók, igazi gasztro elmeny volt! Ki ne hagyjátok!

Látogatás dátuma: 2017 januárjában
Köszönet neki: Melinda H
Budapest, Magyarország
3 . szintű közreműködő
12 értékelés
10 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 8 pozitív szavazat
“Szülinapi ebéd”
Értékelés időpontja: 2016. december 25.

Nagyon sok jót hallottam erről az étteremről, ezért gondoltuk kipróbáljuk a születésnapom alkalmából. Mivel nálunk szokás, hogy virágot is kap az ünnepelt, ezért Édesapám korábban a csokorral elment az étterembe, hogy megkérje őket tegyék vízbe, amíg odaérünk. Ekkor szembesült azzal, hogy nem sikerült a foglalásunkat rögzíteniük, így nem is tudtak az érkezésünkről. Természetesen, amikor megérkeztünk nem is arra a helyre tudtunk leülni, ahova szerettünk volna. A kiszolgálással nem volt nagy baj, de a pincérnő felől éreztem egy kisebb kelletlenséget. Az étlap egyszerű volt, pár főétellel, ami nem is baj, mert én szeretem ha egy étteremben nem 100 fogás közül lehet kiválasztani az éppen nekünk tetszőt. A levesekkel azonban nem voltam kibékülve. Nem értettem, hogy egy hűvös novemberi napon miért szolgálnak fel hideg meggylevest, amikor ez inkább nyárias, friss leves számomra. Nembaj, mégis ezt választottam, mert ez volt az egyetlen leves, amely nem tartalmazott húst. E mellé magyaros paprikáscsirkét választottam, kicsit máshogy elkészítve. A rendelésnél kicsit letorkolva éreztem magam, amikor a leves után nem mondhattam a főételt, mert olyan modern rendszerük van, hogy először a leveseket lehet megrendelni, majd a főételeket, így már a főétel említésekor elkezd készülni a levesünk. Ezzel nincs is baj, de szerintem nem nehéz megjegyezni 2 ételt ahelyett, hogy félbeszakítanának egy vendéget. Ezt követően megrendeltük a paprikáscsirkét. Mivel mindhárman ezt kértünk nem volt nehéz dolga a pincérnőnek, azonban értetlenül fogadtam, hogy nem cserélhetem ki a köretet, sőt ha mégis szeretném, akkor is ki kell fizetnem a fogás teljes árát+ a köretet is. Ezzel a szokással még nem találkoztam máshol és nem is nagyon értettem vele egyet sajnos.
És akkor az ételek. A meggyleves nagyon finom volt. Tonkababos túrógombóc volt mellé, amit még nem próbáltam, de elég kellemes meglepetés volt számomra. A tálalás is ízléses volt. Szívesen fogyasztanám újra. Ezt követően jött a paprikás csirke kicsit másképp. A másképp azt jelentette, hogy a galuska tojásos volt és egy aranyos kis fémedényben volt megpirítva a csontról leszedett és sous-vide kádban elkészített hús mellé. A galuska ügyes ötlet volt. A szaft számomra kevés volt, elveszett számomra a finom szaftos-tésztás-húsos tradicionális étel, és egy kissé száraz főételt kaptam helyette. A tálalással itt sem volt bajom.
Összességében ár-érték arányban nem voltam megelégedve az étteremmel. Szívesen meglátogatok egy drágább éttermet, ha elvarázsol és mennyei ízekkel találkozhatok.
Nem javította a véleményemet a helyről az sem, hogy pár nappal később Édesapám meglátogatta az egyik kis karácsonyi bódéjukat, ahol egy pohár forró teát szeretett volna inni, azonban ezt csak úgy tehette volna meg, ha megvásárolja az étterem által árult kerámiabögrét, amiben természetesen kaphat forró teát is. Ez nem furcsa, hiszen sok karácsonyi vásárban kerámiabögrében ihatunk teát és forralt bort, de amíg máshol ez visszaváltható addig itt kötelező megtartani....
Nem valószínű, hogy visszamegyek újra.

• Látogatás dátuma: 2016 novemberében
3 Köszönet neki: Fanni23

A következőt megtekintő utazók: Bori Mami kávézó és étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bori Mami kávézó és étterem? Ossza meg benyomásait!