“Kisebb csalódás”

Bori Mami kávézó és étterem
Konyha: Amerikai, Argentin, Olasz
Értékelés időpontja: 2017. február 11. mobiltelefonon

Nagyon sokan ajánlották már az éttermet,ezért úgy döntöttünk itt ünnepeljük a házassági évfordulónkat. A környezet exkluzív,a kiszolgálás tökéletes. Előételként mangalica pástétomot ettünk,finom volt. Főételként lazacot és szűzérmét kértünk. A lazacnak utóíze volt,a rizottó el volt sózva,a szűzérme pedig túl volt sütve. A creme brulee viszont nagyon finom volt. Összességében kicsit csalódottak vagyunk.

1  Köszönet neki: Mónika N

Értékelés időpontja: 2017. február 7.

Jó ideje nem jártam már ezen a helyen. Laktózérzékeny vagyok, kifejezetten laktózmentes terméket szerettem volna inni. Mikor kihozta a pincér az elvileg laktózmentes forrócsokit,a tetején ott díszelgett a tejszínhab. Gyorsan meg is kérdeztem,hogy az is laktózmentes e. Az volt a válasz,hogy " teljesen növényi" a hab ezért merte rátenni. Én persze szinte az összeset átadtam páromnak,mert nem bíztam abban,hogy valóban növényi. Egy keveset még is elfogyasztottam az italból. Nem szeretnék olyan estét mint amiben nekem ez után a " kaland" után részem volt. Attól,hogy a tejszínhabban az olaj növényi, attól az még tejből készül... Reméltem,hogy itt nem kell majd az egyszerűség kedvéért teát rendelnem. Tévedtem...soha többet nem tesszük be oda a lábunkat.

3  Köszönet neki: evipatai
BMGyongyos, a Bori Mami kávézó és étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. február 16.

Tisztelt Vendégünk,

Termékeinket, amit laktózérzékeny vendégeink rendelnek mindig laktózmentes alapanyagokból készítjük el. Több mint két éve vagyunk nyitva és egyszer sem érkezett az Önéhez hasonló panasz. Némi ellentmondást is vélünk feltételezni az írottakban, ugyanis a lerítak alapján Ön a forró csokiból fogyasztott, ami számunkra elképzlehetetlen, hogy nem laktózmentes tejből készült volna, ha azt Ön úgy rendelte meg! Valamint arra is hivatkozik, hogy többször csalódott. Elmondaná nekünk mi volt az az eset, amikor még nem volt elégedett a szolgáltatásaink minőségével?

Értékelés időpontja: 2017. január 28.

Nagyon sok helyen járunk Európában és mindenképp figyelemre méltó ez az odafigyelés és részleggazdagság amit itt tapasztaltunk. Gyönyörű és csodálatos a hely, harmónikusak az ízek és tetszenek a hagyományos ételek megjelenítései. Gondolok itt az autentikus palóc levesre és az isteni finom gyerekkorom kedvencére a csirkepaprikásra tojásos nokedlivel. Tiszteletre méltó az előre mutató gondolkodás! Mindenképp a kedvenc helyünkké vált!

2  Köszönet neki: MartinaSulak
Értékelés időpontja: 2017. január 24.

Ritka kivétel a vidéki vendéglátásban! Ízletes, nagyon finom ételek! Különösen ajánlom a desszerteket! Alap és különleges szelektált kávé variációk. Rendkívül kedves, figyelmes és intelligens kiszolgálás!

Köszönet neki: njules2017
Értékelés időpontja: 2017. január 18. mobiltelefonon

Atutazoban tértünk be a trip advisor ajánlotta. Nem csalódtunk! Nagyon nagyon finom volt az étel, szuper kedvesek voltak a felszolgálók, igazi gasztro elmeny volt! Ki ne hagyjátok!

1  Köszönet neki: Melinda H

A következőt megtekintő utazók: Bori Mami kávézó és étterem ugyancsak megtekintették

Gyöngyös, Heves megye

Mátrafüred, Heves megye
Gyöngyös, Heves megye

Járt már itt: Bori Mami kávézó és étterem? Ossza meg benyomásait!