“Egy Ikon Gyöngyösön”

Bori Mami kávézó és étterem
Konyha: Amerikai, Argentin, Olasz
Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Ma már nem lepődünk meg azon, hogy majd minden városnak van legalább egy kiváló étterme. Így van ez Gyöngyös esetében is, ahol a Bori Mami működik.
Színvonalas hely, profi kiszolgálás, divatos és finom ételek, ebből következően kiváló szakács.

Köszönet neki: Pisstuss

Értékelés időpontja: 2017. február 14. mobiltelefonon

8 hónap után tértünk ide vissza és alapvetően nem bántuk meg. Az előételek és a főételek finomak voltak, a limonádékban kicsit csalódás, hogy ízesítővel készülnek. A desszertekből hiányoltuk a fantáziát. Összességében jó volt, de kevésbé kiemelkedő mint legutóbb. Viszont a környéken nem nagyon van alternatíva.

Köszönet neki: kuttorkutya
Értékelés időpontja: 2017. február 14. mobiltelefonon

A Tripadvisor ajánlása alapján választottuk az éttermet és nem bántuk meg!
Régen ettünk ilyen finomat,a kiszolgálás is makulátlan volt,csak gratulálni tudok mindenhez!
A berendezés és a dekoráció nem az én világom,de a wc tiszta és illatos,van egy kis gyereksarok,nagyon elégedetten távoztunk:)

Köszönet neki: 426vill_k
Értékelés időpontja: 2017. február 11. mobiltelefonon

Nagyon sokan ajánlották már az éttermet,ezért úgy döntöttünk itt ünnepeljük a házassági évfordulónkat. A környezet exkluzív,a kiszolgálás tökéletes. Előételként mangalica pástétomot ettünk,finom volt. Főételként lazacot és szűzérmét kértünk. A lazacnak utóíze volt,a rizottó el volt sózva,a szűzérme pedig túl volt sütve. A creme brulee viszont nagyon finom volt. Összességében kicsit csalódottak vagyunk.

1  Köszönet neki: Mónika N
Értékelés időpontja: 2017. február 7.

Jó ideje nem jártam már ezen a helyen. Laktózérzékeny vagyok, kifejezetten laktózmentes terméket szerettem volna inni. Mikor kihozta a pincér az elvileg laktózmentes forrócsokit,a tetején ott díszelgett a tejszínhab. Gyorsan meg is kérdeztem,hogy az is laktózmentes e. Az volt a válasz,hogy " teljesen növényi" a hab ezért merte rátenni. Én persze szinte az összeset átadtam páromnak,mert nem bíztam abban,hogy valóban növényi. Egy keveset még is elfogyasztottam az italból. Nem szeretnék olyan estét mint amiben nekem ez után a " kaland" után részem volt. Attól,hogy a tejszínhabban az olaj növényi, attól az még tejből készül... Reméltem,hogy itt nem kell majd az egyszerűség kedvéért teát rendelnem. Tévedtem...soha többet nem tesszük be oda a lábunkat.

3  Köszönet neki: evipatai
BMGyongyos, a Bori Mami kávézó és étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. február 16.

Tisztelt Vendégünk,

Termékeinket, amit laktózérzékeny vendégeink rendelnek mindig laktózmentes alapanyagokból készítjük el. Több mint két éve vagyunk nyitva és egyszer sem érkezett az Önéhez hasonló panasz. Némi ellentmondást is vélünk feltételezni az írottakban, ugyanis a lerítak alapján Ön a forró csokiból fogyasztott, ami számunkra elképzlehetetlen, hogy nem laktózmentes tejből készült volna, ha azt Ön úgy rendelte meg! Valamint arra is hivatkozik, hogy többször csalódott. Elmondaná nekünk mi volt az az eset, amikor még nem volt elégedett a szolgáltatásaink minőségével?

A következőt megtekintő utazók: Bori Mami kávézó és étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bori Mami kávézó és étterem? Ossza meg benyomásait!