Értékelés időpontja: 2019. szeptember 28.

A hosszú hétvégét születésnapi ajándékba kaptam barátnőmtől.
Mivel mi januárban voltunk ott, igy mondhatom, csendes, nyugodt, hangulatos hely.
Wellness szolgáltatásai számunkra tökéletes volt.
Személyzet szivélyes, segitőkész, mindig mosolygós.
Mivel mi hajnalban , nagyon korán, hagytuk el a szállást , úticsomagot kaptunk.
Összegezve télviz idején tökéletes egy kis csendes, romantikus kikapcsolódásra

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. január
Köszönet neki: MelindaD561
Értékelés időpontja: 2019. április 23. mobiltelefonon

A szüleim a március 15.-ei hétvégét töltötték el a szállodában, a házassági évfordulójukat ünnepelve. Elsősorban azokat az embereket szeretném kiemelni akik egész hétvégén azon törték magukat, hogy a vendégek minden egyes kívánságát , kérését , gyorsan és mosolyogva teljesítsék! A hét elején felkerestem telefonon a szállodát mert egy kis meglepetéssel szerettem volna kedveskedni szüleimnek, amihez a személyzet segítségére volt szükségem. Ezúton is szeretném nagyon megköszönni kedvességüket , segítőkészségüket! A hétvége minden tekintetben tökéletessen sikerült! Kitűnő ételek, italok, csodás környezet és nem győzöm elégszer említeni a szuper személyzetet! Gratulálok a vezetőségnek, hogy ilyen szuper csapattal dolgoznak eggyütt!! Csak így tovább!!!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. március
1  Köszönet neki: R878
Értékelés időpontja: 2019. április 16.

Nagyon kényelmes szobák, figyelmes személyzet. Csodálatos konyha, a programok nagyon érdekesek és kíválóak voltak.Külön köszönet Andreának aki a lehetőségekhez képest nagyon találékony és kedves volt.

Szobatipp: Nem kell tipp, mert mindegyik szoba kiváló.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. március
Köszönet neki: fialka1948
Értékelés időpontja: 2018. október 27. mobiltelefonon

Harmadik alkalommal töltöttünk itt néhány napot a Mindenszentek előtti temetőlátogatások kapcsán.

Első alkalommal a kastélyban szálltunk meg, de a kúria nekünk még jobban is tetszik: a kisebb méret miatt családiasabb, tény, hogy ekkor a wellnesszhez sétálni kell. Ez adottság.

A szobák tágasak, modern berendezéssel, és makulátlanul tiszták. A törölközőszárítót mi is hiányoltuk. A klímás fűtéssel viszont nem volt gondunk: csendes, és jól kifűtötte a szobát.

A reggeli svédasztal hozza a nemzetközi sztenderdet és még néhány zalai házi fogást is tartalmaz.

Jövünk még!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Storyteller712489
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 18. mobiltelefonon

Kisebb regényt tudnék írni, hogy miért látogass el ide, de igyekeztem rövidre fogni.

Szálláshely:
Egyszerűen mesébe illő ez a kis kúria. Rendezett, tiszta, csendes.
A bejárt melletti térkép sokat segít a tájékozódásban, hogy pontosan mi, merre van. Ez papíron szintén elérhető a recepción.

Wellnes:
A wellnescentrum kicsit messzebb, olyan 8 perc sétára van a kúriától. Itt található gőzkabin, szauna, 1 medence és 1 jakuzzi. Szuper tiszta.
Közelebb, a kastélyban is van wellnes részleg. Mi inkább ide jártunk át. Nekünk ez jobban tetszett. (Medence, jakuzzi, szauna, privát páros aromafürdő). Szaunalepedőt és törölközőt adnak.

Személyzet:
Érkezéskor a recepciós hölgy segítőkész és udvarias volt. Mindenről tájékoztatást kaptunk. Ez persze minden recepciós hölgyre igaz, aki dolgozott az ott tartózkodásunk ideje alatt.
A pincér urak szinten kedvesek és közvetlenek voltak a kúriában a reggeli, illetve a vacsora ideje alatt.

Programok:
Mi voltunk minigolfozni és teniszezni animátorral. Heni, az animátorunk kedves, türelmes, nyitott, őszinte hölgy. Imádtuk a programokat és őt is.

Összességében tehát nem is kívánhattam volna szebb első évfordulót! :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. szeptember
1  Köszönet neki: henczn