Értékelés időpontja: 2020. július 7.

Erdetileg ide jöttünk volna, de utána a Kastélyszállóban voltunk. Nagyon elégedettek voltunk. Csodálatos park, kellemes környezet, kényelmes tiszta szobák, kedves személyzet. A 2 szálloda összefüggő területen van és a szolgáltatások is közösek. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. június
Köszönet neki: Tunde G
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 28.

A hosszú hétvégét születésnapi ajándékba kaptam barátnőmtől.
Mivel mi januárban voltunk ott, igy mondhatom, csendes, nyugodt, hangulatos hely.
Wellness szolgáltatásai számunkra tökéletes volt.
Személyzet szivélyes, segitőkész, mindig mosolygós.
Mivel mi hajnalban , nagyon korán, hagytuk el a szállást , úticsomagot kaptunk.
Összegezve télviz idején tökéletes egy kis csendes, romantikus kikapcsolódásra

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. január
Köszönet neki: MelindaD561
Értékelés időpontja: 2019. április 23. mobiltelefonon

A szüleim a március 15.-ei hétvégét töltötték el a szállodában, a házassági évfordulójukat ünnepelve. Elsősorban azokat az embereket szeretném kiemelni akik egész hétvégén azon törték magukat, hogy a vendégek minden egyes kívánságát , kérését , gyorsan és mosolyogva teljesítsék! A hét elején felkerestem telefonon a szállodát mert egy kis meglepetéssel szerettem volna kedveskedni szüleimnek, amihez a személyzet segítségére volt szükségem. Ezúton is szeretném nagyon megköszönni kedvességüket , segítőkészségüket! A hétvége minden tekintetben tökéletessen sikerült! Kitűnő ételek, italok, csodás környezet és nem győzöm elégszer említeni a szuper személyzetet! Gratulálok a vezetőségnek, hogy ilyen szuper csapattal dolgoznak eggyütt!! Csak így tovább!!!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. március
Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: R878
Értékelés időpontja: 2019. április 16.

Nagyon kényelmes szobák, figyelmes személyzet. Csodálatos konyha, a programok nagyon érdekesek és kíválóak voltak.Külön köszönet Andreának aki a lehetőségekhez képest nagyon találékony és kedves volt.

Szobatipp: Nem kell tipp, mert mindegyik szoba kiváló.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. március
Köszönet neki: fialka1948
Értékelés időpontja: 2018. október 27. mobiltelefonon

Harmadik alkalommal töltöttünk itt néhány napot a Mindenszentek előtti temetőlátogatások kapcsán.

Első alkalommal a kastélyban szálltunk meg, de a kúria nekünk még jobban is tetszik: a kisebb méret miatt családiasabb, tény, hogy ekkor a wellnesszhez sétálni kell. Ez adottság.

A szobák tágasak, modern berendezéssel, és makulátlanul tiszták. A törölközőszárítót mi is hiányoltuk. A klímás fűtéssel viszont nem volt gondunk: csendes, és jól kifűtötte a szobát.

A reggeli svédasztal hozza a nemzetközi sztenderdet és még néhány zalai házi fogást is tartalmaz.

Jövünk még!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. október