Értékelés időpontja: 2018. január 21.

A januári Vince napokra érkeztünk Villányba és a Gere Diófa Panzióban szálltunk meg.
A szoba tiszta, rendezett a panzióknak megfelelő felszereltséggel. A reggeli a szokásosnak mondható kontinentális reggeli volt (felvágottak, szalámik, sajtok, főtt tojás vagy rántotta, zöldségek, stb.).
A személyzet nagyon kedves és készséges. Ár érték arányban tökéletes, maximálisan az ajánlott kategória.

Szobatipp: bármelyik jó
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: zorosz
Értékelés időpontja: 2017. március 4.

Korábban már szálltam meg itt, akkor minden rendben volt, ezért szerettem volna barátaimmal is eljönni ide.
Érkezés előtt törölték a foglalásunkat, mindezt úgy, hogy nem értesítettek semmilyen csatornán, mindez csak úgy derült ki, hogy megpróbáltam előre kiegyenlíteni a szállás árát mert ajándékba szántam egy baráti párnak , gondolom más nem csak egy éjszakára akarta kivenni az apartmant , szerencsére találtam másik szállást, de bele sem merek gondolni mi lett volna ha ez a helyszínen derül ki . Erősen nem ajánlott!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. március
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: Babos L
Értékelés időpontja: 2016. december 10. mobiltelefonon

Villanyba evek ota visszajarok es itt mar harmadik alkalommal szalltam meg. Tovabbra is kedves a fogadtatas, a kiszolgalo szemelyzet figyelmes es segitokesz. Most is kertunk vastagabb paplant ejszakara es azonnal segitettek ebben is. A reggeli sajnos tovabbra is szegenyes kinalat teren, de mikor elozetesen jeleztuk e-mailen, hogy kerunk laktozmentes dolgokat azt rendben megoldottak es hoztak nekunk.
Tovabbra is ajanlom a helyet barkinek akar pihenesre akar pl. barati osszejovetelekre....!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: SandorK84
Értékelés időpontja: 2016. október 25. mobiltelefonon

A szobák kényelmesek, a közösségi tér hangulatos, mindenre megpróbálnak figyelni.A reggeli bőséges, ha szólunk a személyzetnek, hogy pótolja. Még házi tej is van! Apró hibák vannak, de hol nincs. Ár értékben töléletes választás.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: ir_np2015
Értékelés időpontja: 2015. augusztus 5.

Villányi mini nyaralás csomag keretein belül töltöttünk itt 4-en 4 napot (3 éjszakát). Már másodjára szálltunk meg itt, nagyon kedves, barátságos, családias a szállás és a személyzet is. Mivel Villány központjában van, így kényelmesen elérhető minden Villányon belüili kis pince, beülős hely. A csomagunk tartalmazott egy kemecés vacsorát, ami akkora adag volt, hogy 2 este sikerült csak megennünk. A panzió saját parkolójában meg lehet állni. Csomagunk reggelit tartalmazott, a választék elégséges, jól be lehet reggelizni a bortúra előtt. Egyetlen egy dolog nem stimmelt, amit utólag vettünk csak észre, a vacsoránkhoz prémium bórkóstoló járt volna, de a klasszikus borokból kaptunk kóstolót. Szándékosságot nem véltem felfedezni és ezek a borok is finomak voltak, a személyzetre tényleg semmilyen panaszunk nem lehetett, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Bárkinek nyugodt szívvel ajánlanám a helyet és jó eséllyel fogunk visszatérni a jövőben, mert szeretjük a régiót.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. július
Köszönet neki: M_Andras1984