Mai nyitvatartás: 10:00 - 22:30
Megnézés

Egy nemzeti ünnep utáni napon jártunk arrafelé érdekes volt a sok katona és koszorú. Szomorúan... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. november 21.
klajci
☑️

Metróval vagy akkar gyalogosan is könnyedén megközelíthető.ZEBRÁT ne keress egy alluljáron... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 19.
barnabas88

3 465
27 140
13 874
3 465
Értékelés időpontja: 2017. december 9.

A Diadalívet szerintem távolabbról érdemes megtekinteni, ha valaki be szeretne menni a középébe, azt egy aluljárón át teheti meg, viszont ha jól tudom, azért fizetni kell.

A program dátuma: 2017. szeptember
Köszönet neki: HG911
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 15.

Kezdd fentről és nézz kőrbe. Ellátsz egészen a Concorde-téren álló obeliszkig a Champs-Élysée hömpölygő forgataga felett. Húz, vonz a tömeg, de őszintén szólva nem nagy durranás, mert nem találtam benne bájt, kellemet és finomságot. Pedig hidd el, kerestem... Persze, ha a történelmi hűséget keresed, akkor vedd elő a wikipédiát és ne engem olvass, mert én csak az átélt, őszinte élményemről beszélek.

A Diadalív szép, látszik, hogy értékelik a franciák. Ha kedved tartja, itt könnyen foghatsz taxit és elautókázhatsz egészen Versailles-ba kb. 30 Eur. áron. Ez is megéri!

A program dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: davidzC7648TU
Értékelés időpontja: 2017. július 18. mobiltelefonon

Engem legelőször a mérete nyűgözött le. Először azt hittem, hogy csak az életem kockáztatásával juthatok a közelébe, majd megtaláltam az aluljárót. Én személy szerint örültem volna ha lettek volna körülötte padok leülni. Mindenképpen kihagyhatatlan látnivaló Párizsban!

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Dagobert_bacsi
Értékelés időpontja: 2017. február 20. mobiltelefonon

Diadalív. Itt szünt meg a közlekdési szüzesdégem a téren való autós áthaladásnál...8-12 sáv és csak a jobbkézszabályt ismerik. A diadaliv gyönyörü, tiszta, rendezett. Biztonsági ellenörzés után azonnal feljutottunk. Kihagyhatatlan.

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: balatonair
Értékelés időpontja: 2016. október 1.

Párizs talán leghíresebb emlékműve, ami Napóleon halhatatlanságát dicsőíti! Nincs is olyan francia film, amibe a nagy "riválissal", az Eiffel toronnyal fel ne tűnne, ha csak egy pillanatra is. A hatalmas monstrum méretei és megjelenése lenyűgöző akár az esti, akár a nappali fényben.

A program dátuma: 2016. április
Köszönet neki: stefanicalexander