Mai nyitvatartás: 10:00 - 9:59
A kastély gyönyörű

Mint kiderült érdemes nyitásra odaérni előre váltott jeggyel. Mi ezt nem tettük meg, így egy közel... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. július 10.
AttilaB551
mobiltelefonon
Kis Trianon melletti kertben lévő Hameau falucskát ne hagyjátok ki

Mindenképpen előre vásárolt jeggyel érdemes nyitásra oda érni, óriási sorokra kell számítani. A... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 27.
Grechen_05

2 770
1 256
1 130
Értékelés időpontja: 2017. május 1. mobiltelefonon

Gyönyörű a hely, a kert valami mesés, viszont sajnos nagyon sokat kellett várni a bejutáshoz. Egész napos program.

A program dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Resort699847
Értékelés időpontja: 2017. április 6.

Egy 4-5 órás program keretén belül kényelmesen be lehet járni. A két kastély inkább kívülről lenyűgöző, bár benn is található egy-két érdekes, berendezett szoba pl. a tükörterem. A többi terem inkább galériaként szolgál, ahol javarészt ugyanabban a stílusban készült unalmas festmények sora várja az embert. De mindent kárpótol a kert! Bár én télen láttam amikor semmi se virágzik és a szökőkutak se működnek, de annyira lenyűgözött, hogy azon vettem észre magam, hogy 2 órája bóklászom és el is tévedtem :D A kert után érdemes megnézni a két Trianont és persze a kisfalut, és ha már annyira fáradtak vagytok mint én voltam, akkor csak fel kell szállni a kisvonatra ami visszavisz a főkastélyhoz :)

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: kaprinaybarbara
Értékelés időpontja: 2016. november 27. mobiltelefonon

Sok helyen jártunk, közte sok kastélyban/palotában/várban de a Versailles-i a legszebb mind közül. Mindenképp szeretnénk visszamenni.

A program dátuma: 2015. december
1  Köszönet neki: LexyViolette
Értékelés időpontja: 2016. október 1.

Aki Párizsba utazik, annak kötelező ellátogatni ide és megcsodálni a francia királyok pazar, tékozló kastélyát! Hatalmas terek és csarnokok, szebbnél szebb termek és erkélyek, meseszép kert... Minden tekintetben kötelező látványosság és ami a szemünk elé tárul, az felejthetetlen! Már a fogadtatás is lehengerlő higgyék el... A szépségét nem fogják tudni leírni az útikönyvek, csupán a történelmét...

A program dátuma: 2016. április
Köszönet neki: stefanicalexander
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 3.

Még nyitás körül jutottunk be, így nem volt tömeg, a park pedig olyan hatalmas, hogy elveszik benne az ember. Ezért is pattantunk biciklire és kerekeztük körbe a tavakat! Érdemes megnézni az összes épületet, mert káprázatos látványt nyújtanak.

A program dátuma: 2016. március
1  Köszönet neki: SpirkLaszlo