Mai nyitvatartás: 8:00 - 22:00
Budapest

Látogatása regisztrációhoz kötött. Mi a látogatás elött kb 2 héttel foglaltunk időpontot a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. december 21.
sz_pl2018
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Pazar látkép ingyen

Regisztrálni kell jó előre,ha be akarsz jutni,de maximálisan megéri!A külseje a hagyományok szerint... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 4.
szekelynegyorgyi

23 966
8 983
1 675
1924 a(z) 35 050 értékelésből
Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Az épületbe való beléptetés hasonló egy reptéri ellenőrzéshez, de megéri. Ingyenesen látogatható, azonban előre kell regisztrálni. Lehet választani csak a Dome látogatása és idegenvezetős körbevezetés közül. Én utóbbin jártam. 90 perc plusz utána a Dome rész. Ha van rá időd ajánlom a körbevezetést. Körbevisznek az épületben, megmutatva a főbb nevezetességeket. Pont annyi amennyi idő alatt nem veszted el az érdeklődésedet. A Dome pedig fantasztikus. Csak ajánlani tudom.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: esthers80
Értékelés időpontja: 2018. február 6. mobiltelefonon

Nagyon tetszett a kupola kialakítása, perfect szervezés, ingyenes látogatás, szerintem este szebb a kilátás

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: Stegnerzsolt
Értékelés időpontja: 2017. december 28. mobiltelefonon

Neten nem lehet csak pár héttel későbbre foglalni. A helyi pénztároknál megórás sorok vannak így csak kívülről láttuk az épületet. Ami persze így is szép, de csalódás volt ! :(

A program dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: BBalintt
Értékelés időpontja: 2017. december 12. mobiltelefonon

Még az utazás előtt érdemes az interneten lefoglalni az ingyenes belépőket. Fent a kupolában el lehet olvasni a Reichstag történetét. A kilátás pedig gyönyörű , érdemes estefele menni.

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Rmate2002
Értékelés időpontja: 2017. december 7.

Érdemes előre lefoglalni és a délután naplemente környékére hiszen így még csodálatosabb látványt nyújt mind a kupola mind a város.

A program dátuma: 2017. szeptember
1  Köszönet neki: zoltanj8