Mai nyitvatartás: 9:00 - 20:00
Non plus ultra

Az utikönyvek főleg a Csa Mila megtekintését javasolják, nekünk egy ismerős azt mondta ha kevés az... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. április 25.
Vilagutazo53
Barcelona és Gaudi

Metróval mentünk erre a helyre is először ezt a házat utána a néhány száz méterre található Casa... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. január 26.
GoblyosZsolt

40 818
11 924
3 118
Értékelés időpontja: 2018. február 20. mobiltelefonon

Feleségemmel jártunk itt. Egyszerűen kihagyhatatlan élmény, akár rajong valaki az építészetért, akár nem. Ezt látni kell, közelről!

A program dátuma: 2018. február
1  Köszönet neki: 856andr_sn
Értékelés időpontja: 2018. február 2. mobiltelefonon

Nagyon jópofa az omostelefon amit a bejáratnal adnak. A szobakba lépve interaktív tartalmak jelennel meg rajta. Ez tetszett. A belépőt soknak tartom. Az élmeny nem akkora mint vártuk.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: djafus
Értékelés időpontja: 2018. január 14.

Este voltunk ott, bemenni nem tudtunk, de az épület így is gyönyörű. Igazából kitűnik a többi háztól. Kívülről láttuk csak, de az is egy feledhetetlen pillanat. Abszolút visszaadja mindazt ami Gaudit jellemezte.

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: MTK HUNGÁRIA FC N
Értékelés időpontja: 2017. december 3. mobiltelefonon

Nagyon kelleme elmeny volt a haz meglatogatasa. Az audio idegenvezetes melle kaptunk egy erdekes virtual idegenvezetest is. Ajanlaom mindenkinek....

A program dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: RolandG1431
Értékelés időpontja: 2017. november 17.

Megérteni, hogy mi miért van abban sokat segít az ingyenes fülhallgatós guide.
Mi előző nap vettük a jegyet neten, így vagy 5-5 €-val olcsóbb volt, novemberben kedden délben sor sem volt.
A bőröndjeinket (hazafelé jöttünk már) otthagyhattuk a bejáratnál, őrzött helyen.
A metró innen megy közvetlen a reptérre, így simán be lehet tervezni a hazafelé vezető útba. Kb. 1 órát töltöttünk bent.

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: Koccix