Mai nyitvatartás: 10:00 - 20:00
Közel a forgataghoz

Nem elsődleges cél Barcelonában, de ha már úgy alakult, hogy a környéken járunk (nagyon közel van a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. november 15.
SzilviaK31
A legszebb ház mind közül

Minden hónap első vasárnapján ingyenes a belépés, ugyanakkor a rendszer elég béna. Mi 9.30-kor... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. október 22.
patrisipos

6 155
2 732
6 155
2 732
Értékelés időpontja: 2017. október 19.

Elmentünk és megnéztük az össze "kötelező" Gaudi épületet, de magasan ez az épület végzett a listánkon. A Sagrada Familia után ez az az épület amit szerintem idő szűkében is feltétlenül látni kell. Sokkal látványosabb mint a többi épülete. Csodaszép volt!

A program dátuma: 2017. szeptember
Köszönet neki: Zsozsa
Értékelés időpontja: 2017. május 2. mobiltelefonon

Hogyan lehetséges, hogy senki sem akarja észre venni, hogy ez egy " UFÓ keltetö"?!
Nem emberi és nem ember léptékű. Zöld márványba vésett, borzongatóan gyönyörű, idegen világ!

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: istvandr
Értékelés időpontja: 2017. február 19.

Gyönyörű alkotás,Gaudi csodás!Ramblaról séta közben könnyen megtekinthető, 12 EU belépő díj,többnyelvű audiovezetes,szép!!

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: drszaboandre
Értékelés időpontja: 2016. november 12. mobiltelefonon

Nagyon szép lakóépület!
Mi pont zárás előtt egy picivel érkeztünk,és csak alig több,mint egy óránk volt!..
Fontos,hogy nem a La Rambason van,hanem annak az egyik mellékutcájába.
A pénztár a bejárattól kb 15m-re.
A belépő 12euro felnőtteknek,a diák 9,amihez audioguide-ot is adnak kb10 nyelven.
Az épület aljától haladunk a tető felé,utközbe számok írják,hogy éppen hol tartunk.
Nekem az tetszett,hogy bepillanthattam a kor életvitelébe,és a tetőről a kilátás csodás,ill a díszített Wc!

A program dátuma: 2016. november
Köszönet neki: pentekedina
Értékelés időpontja: 2016. június 29. mobiltelefonon

A barátom erőltette hogy látogassunk el ide,mert hogy milyen jó értékelést kapott ez a hely,és megmondom őszintén teljesen igaza volt! Nagyon kedvesek az ott dolgozók,kapunk ingyenesen egy 'telefont' amivel minden szobának a fontosabb információját megtudhatjuk,és a látvány pedig hihetetlen ! Csak ajánlani tudom

A program dátuma: 2016. június
Köszönet neki: guly_sd