179 USD
115 USD
Figyelem, megtakarítás! 15%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 15%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (135 USD).

60 napos időszakot véve elemezzük az árakat, és az Ön által választott árat a hasonló jellemzőkkel rendelkező szobák átlagárával vetjük össze, hogy Ön a lehető legjobb ajánlatot kaphassa.

Salles Hotel Pere IV(Barcelona)
172 USD
156 USD
Hotels.com
ILUNION Auditori(Barcelona)(Kiváló ajánlat!)
141 USD
90 USD
Figyelem, megtakarítás! 27%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 27%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (124 USD).

Evenia Rocafort(Barcelona)(Kiváló ajánlat!)
124 USD
  • Szobaszerviz
Exe Mitre(Barcelona)(Kiváló ajánlat!)
153 USD
Expedia.com
  • Ingyenes WiFi
Hotel Ciutat de Barcelona(Barcelona)(Kiváló ajánlat!)
131 USD
Hotels.com
200 USD
165 USD
  • Közvetlenül a tengerparton
Gran Hotel Torre Catalunya(Barcelona)
166 USD
  • Étterem
Figyelem, megtakarítás! 15%-kal az átlagár alatt

Az ár, amelyet Ön talált 15%-kal alacsonyabb, mint e hotel átlagos éjszakánkénti ára (142 USD).

186 USD
169 USD
Hotel Arts Barcelona(Barcelona)
2 137 USD
908 USD
  • Közvetlenül a tengerparton
1 043 találat
Az értékelés eredetileg angol nyelven íródott. Eredeti megtekintése
Értékelés időpontja: 2014. május 14.

Most voltam másodszor Barcelonában, szóval, elég jól ismertem a környéket, ahol meg akartam szállni. Megtaláltam ezt a nagyszerű új hotelt, lefoglaltam és annyira örülök, hogy ezt tettem! Ez az egyik legjobb hotelek egyike, ahol valaha megszálltam - Európában. Upgradelték a szobámat egy junior lakosztályra és küldtek nekünk egy üveg proseccot becsekkoláskor.
A helyszín verhetetlen.. a PDG és a La ramblas között.. így a két világ között lehetsz, barcelona közepén. A turista-buszok a hoteltől 50 méterre állnak meg.
A személyzet nagyon udvarias volt és nagyon vendégszerető. A szobák hatalmasok. A fürdőszoba kiváló.. az egyik legjobb zuhanyzót, azok közül, amit eddig láttam. Nem fogod megbánni, ha itt szállsz meg.
ha visszatérnék barcelonába, nem választanék más hotelt...

2  Köszönet neki: ineedsoftbeds
A leírtak a TripAdvisor egy tagjának szubjektív értékelését tükrözik, nem a TripAdvisor LLC. értékelését.Az értékelés eredetileg angol nyelven íródott ekkor: www.tripadvisor.com. Eredeti megtekintése
Yolanda C, a Catalonia Square alkalmazásában álló Director Hotel válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2014. május 15.

Dear guest,
First at all thank you very much for the time you spend written your comments about our hotel, it is helps us to improve our service.
I am very happy to know that your stayed with us was fine and I hoppe to see you again very soon.

Best regards,

Yolanda Caba