“Barcelona”

Futballárium Barcelona
184. helyezett 10 621 Éttermek közül Barcelonában
Milyen alkalomra? Bárok
Környék: La Maternitat i Sant Ramon
Leírás: Egy megvalósult álom közepébe csöppenhetsz, ha ellátogatsz Barcelonába a Camp Noutól 200m-re lévő (100%-ban) Magyar tulajdonú nemzetközi futball bár-étterembe! Ezt látnod kell!!! Itt szembe találhatod magad azokkal a halhatatlan magyarokkal, akik sokat tettek az F.C. Barcelonáért, és a világ labdarúgásáért! Hiszen akkoriban mi tanítottuk a világot a futballra. Múzeumunkban a tulajdonos több mint 25éves magángyűjteményét csodálhatod meg, egyedi ereklyékkel. Egyebek mellett, több mint 270db szurkolói sál, 80db-nál több eredeti futballmez található itt! A falakról az 50-es 60-as évek köszönnek vissza rád. Ha szeretnéd, hogy gyermekeid is tudják kik voltak a „Mágikus Magyarok”, hogy milyen lehetett az a világ, amikor csodálták a magyar futballistákat akkor látogassatok el hozzánk. Mert mi büszkék vagyunk Rájuk! Egy életre szóló élmény vár rád !!!
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Családias környezet, vendéglátás, gyors kiszolgálás, finom ételek! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: DaniP1806
FutbalBar, a Futballárium Barcelona alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 7.

Kedves Vendégünk!

Engedd meg, hogy itt pár szóban megköszönhessük azt, hogy először is betértél hozzánk és megtiszteltél minket! Másodszor azt, hogy írtál rólunk egy pár kedves szót, hogy segíthesd azokat hozzánk betérni, akik még bizonytalanok a megfelelő hely megtalálásában.
Szeretnénk, ha tudnád, hogy szívünk minden szeretetét megpróbáltuk neked átadni, belesűrítve ebbe a kevés időbe, amit nálunk töltöttél.
Reméljük és bízunk benne, hogy ha Barcelonát hallod, akkor elsőként jutunk majd eszedbe és még viszont fogunk látni az elkövetkezendő időben.
Tudd, hogy mi itt leszünk és visszavárunk. Megköszönjük, ha ajánlasz barátaidnak és ismerőseidnek.
További szép és teljes életet kívánva neked a Futballárium Barcelonából: Erika és Péter

Értékelés időpontja: 2018. február 20.

Ajánlom , mindenkinek , aki Barcelonába kilátogat ! Hangulatos , egy kis családi étterem.A belvárostól kb. 20 perces sétával megközelíthető.

Köszönet neki: GergelyI22
FutbalBar, a Futballárium Barcelona alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 27.

Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Csudi hely, szupi ételek, kedves emberek. ha van focista a családban, érdemes vinni mezt, sálat, aláírva

Köszönet neki: nikolettnapsug_ri
FutbalBar, a Futballárium Barcelona alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 19.

Kedves Vendégünk!

Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Egy napra érkeztünk a városba, baráti ajánlásra mentünk az étterembe és kiválóan éreztük magunkat! A fogadtatás, az étterem külleme, a finom ebéd, és Erika kedvessége egyaránt lenyűgözött minket! Köszönjük!
Hajrá, Futballárium, hajrá, magyarok!

Köszönet neki: Departure754087
FutbalBar, a Futballárium Barcelona alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 9.

Értékelés időpontja: 2018. február 7. mobiltelefonon

Kötelező elmenni annak aki Barcelonába látogat!
Finom sörök, isteni desszertek, barátságos, vidám hangulat.
Nagyon jól éreztük magunkat, köszi Péter!
Magyarok ki ne hagyjátok!

Köszönet neki: GabriellaT619

A következőt megtekintő utazók: Futballárium Barcelona ugyancsak megtekintették

Barcelona, Barcelona tartomány

Barcelona, Barcelona tartomány

Járt már itt: Futballárium Barcelona? Ossza meg benyomásait!