“Focimeccs nélkülük, kevesebbet ér”
Futballárium Barcelona értékelése

Futballárium Barcelona
186. helyezett 10 637 Éttermek közül Barcelonában
Milyen alkalomra? Bárok
Környék: La Maternitat i Sant Ramon
Leírás: Egy megvalósult álom közepébe csöppenhetsz, ha ellátogatsz Barcelonába a Camp Noutól 200m-re lévő (100%-ban) Magyar tulajdonú nemzetközi futball bár-étterembe! Ezt látnod kell!!! Itt szembe találhatod magad azokkal a halhatatlan magyarokkal, akik sokat tettek az F.C. Barcelonáért, és a világ labdarúgásáért! Hiszen akkoriban mi tanítottuk a világot a futballra. Múzeumunkban a tulajdonos több mint 25éves magángyűjteményét csodálhatod meg, egyedi ereklyékkel. Egyebek mellett, több mint 270db szurkolói sál, 80db-nál több eredeti futballmez található itt! A falakról az 50-es 60-as évek köszönnek vissza rád. Ha szeretnéd, hogy gyermekeid is tudják kik voltak a „Mágikus Magyarok”, hogy milyen lehetett az a világ, amikor csodálták a magyar futballistákat akkor látogassatok el hozzánk. Mert mi büszkék vagyunk Rájuk! Egy életre szóló élmény vár rád !!!
Értékelés időpontja: 2018. március 9. mobiltelefonon

Mindenből csillagos 5-ös, segítőkészek és tökéletes házigazdák! Pici Magyarország Barcelona szívében, nem csak magyaroknak! Köszönjük szépen!

Köszönet neki: ZsoltP240
FutbalBar, a Futballárium Barcelona alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 12.

Kedves Vendégünk!

Engedd meg, hogy itt pár szóban megköszönhessük azt, hogy először is betértél hozzánk és megtiszteltél minket! Másodszor azt, hogy írtál rólunk egy pár kedves szót, hogy segíthesd azokat hozzánk betérni, akik még bizonytalanok a megfelelő hely megtalálásában.
Szeretnénk, ha tudnád, hogy szívünk minden szeretetét megpróbáltuk neked átadni, belesűrítve ebbe a kevés időbe, amit nálunk töltöttél.
Reméljük és bízunk benne, hogy ha Barcelonát hallod, akkor elsőként jutunk majd eszedbe és még viszont fogunk látni az elkövetkezendő időben.
Tudd, hogy mi itt leszünk és visszavárunk. Megköszönjük, ha ajánlasz barátaidnak és ismerőseidnek.
További szép és teljes életet kívánva neked a Futballárium Barcelonából: Erika és Péter

Értékelés időpontja: 2018. március 9. mobiltelefonon

Szuper hely,szuper ételek,italok.Kedves kiszolgálás nagyon megvoltunk elégedve!Aki arra jár,mindenképp térjen be!Ezúton is köszönjük Péternek és Erikának a hibátlan vendéglátást! Visszatérünk

Köszönet neki: Camper760132

Értékelés időpontja: 2018. március 7. mobiltelefonon

Szuper hely! Remek ételek és italok! Barátságos személyzet! Köszönöm az élményt!!!! Tuti visszatérek!!!!

Köszönet neki: Go759892
FutbalBar, a Futballárium Barcelona alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 9.

Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Le a kalappal a tulajdonosok előtt! Olyan fogadtatásban és kiszolgálásban volt részünk, mintha ezer éve ismertük volna egymást. A hely hangulata leírhatatlan, a kocsma pedig kihagyhatatlan, ha Barcelonában jár valaki. A foci relikviákkal ékesített falak között a kulináris élvezetek sem maradtak el. Örömünkre szolgált megismerni Benneteket, biztosan visszatérünk még!

Köszönet neki: FrequentFlier759110
FutbalBar, a Futballárium Barcelona alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 7.

Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Családias környezet, vendéglátás, gyors kiszolgálás, finom ételek! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: DaniP1806

A következőt megtekintő utazók: Futballárium Barcelona ugyancsak megtekintették

Barcelona, Barcelona tartomány

Barcelona, Barcelona tartomány

Járt már itt: Futballárium Barcelona? Ossza meg benyomásait!