Bicikli, virágok, sárkányok.. 😀

Krisz biciklis túráját azért néztem ki magunknak, mert nem hagyományos idegenvezetés, hanem inkább... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 6.
FanniCs
Fót, Magyarország
mobiltelefonon
Imádtuk!!

Nagyon élveztük Krisszel a biciklis túrát. Rövid idő alatt rengeteg mindent mutatott meg nekünk... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. július 31.
Yeti645
Mind a(z) 485 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Ha csak erre a programra mentünk volna Barcelonába akkor már megérte kiutazni. Első nap bringával fedeztük fel a város jórészét. A több mint 200 km-es bicikliúton eljutottunk Barcelona látványosságaihoz, jártunk a Művész negyedben, sőt még a tengerpartra is lenéztünk. A tervezett 3 órás útból végül 5 lett aztán kajálással zárult az este. Egy délután alatt több érdekességet tudtunk meg, mint az azt követő 5 napban. Ráadásul utána már sokkal magabiztosabban közlekedtünk a városban. Krisztián az "idegenvezető" nagyon jó fej, közvetlen ez pedig sokat hozzátett a szuper hangulathoz. Az árak nagyon rendben voltak, szerintem egy átlagos bringa bérlés+idegenvezetés jóval többe került volna. Ha Barcelonába jártok a BAB szuperhősöket semmiképp ne hagyjátok ki!!

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: LillaS161
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Röviden: iszonyat jó volt és kihagyhatatlan!!!!! :)
Hosszabban: Barcelonába érkezésünk napján egy 3 órás biciklis túrát választottunk a BAB repertoárból (több van), mely a kávézós megbeszélés után indult. Több nevezetességet érintettünk és rengeteg plusz infot kaptunk, mind a kihagyhatatlan látnivalókról, ételekről és a helyiekről. A túra bőven meghaladta a 3 órát, nagyon jó hangulatban telt Krisz idegenvezetésével. A végén még egy kis tapasozás is belefért házi vermuttal kísérve. A nem túl gyakorlott bicajosoknak (mint mi) is teljesen biztonságos a szuper biciklis utak miatt.
Köszönjük az élményt!!!!!!
Niki & Robi

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: NikolettaD39
Értékelés időpontja: 2018. január 1. mobiltelefonon

Egy hosszú barcelonai nyaralás elején töltöttünk Krisszel egy majdnem teljes napot biciklin, ami felejthetetlen élmény lett számunkra. December vége ellenére csodálatos időben ismerhettük meg Barcelonát rengeteg háttérinfoval és tanáccsal. Kedves, humoros és igazán segítőkész túravezetőnk megjobban megszerettette velünk a várost. A sok hasznos tanács és házi feladat pedig jó támpont az ittlétünk további napjaihoz. Mindenképpen csak ajánlani tudjuk! Anna&István

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: AnnaM17169
Értékelés időpontja: 2017. december 8. mobiltelefonon

6-5re kaptam ki sárkány tojás játékban,de megérte.
Köszönjük, érdekes, átgondolt, humoros, játékos, laza kis túra volt. Gratulálunk és sok sikert továbbra is! Tybyvett

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: tybycum
Értékelés időpontja: 2017. október 25. mobiltelefonon

Fantasztikus 4 napot töltöttünk Krissz vezetésével Barcelonaban...amit ennyi idő alatt be lehet mutatni,azt mi mind végig is jàrtuk...gyalog illetve bringàval:)Hangulatosabbnál hangulatosabb helyeken ettünk-ittunk, isteni tapasokat kóstoltunk. Felejthetetlen èlmèny marad az tuti!!! Igazàból nem is lehet leírni,mit is kaptam èn abban a pàr napban, ezt meg kell tapasztalnia mindenkinek aki csak teheti!!!
1000 köszönet èrte Nektek!!!!

A program dátuma: 2017. szeptember
1  Köszönet neki: Mobile736080